Beyaz Ayakkabı Patik

EL İŞİ AYAKKABI PATİK MODELLERİ

El emeği ile örülen patikler, ayakları sıcak tutmanın yanında şık görüntüler de oluşmasını sağlıyor. Geçmiş yıllarda bayanların sıkça ördüğü ve kullandığı örgü patikler günümüzde de son derece moda. Hem şık hem de sıcak ayaklar için el işi ayakkabı patik modelleri konusunu sizler için araştırdık. Elde ettiğimiz sonuçlar ve resim galerisini şimdi sizlerle paylaşıyoruz…

El işi ayakkabı patik modelleri daha çok bebekler için tasarlanan modelleri akıllara getirse de son dönemlerde yetişkinler için de özel tasarımlar mevcut. Daha çok yazlık ayakkabı ya da babet görünümünde olan yetişkinler için ayakkabı patik modelleri, çiçek, boncuk ya da pullar ile süslenerek kullanılabiliyor. Aynı modellerin biraz daha küçük boyutlularıyla bebek ve çocuklar için patik yapılabileceği gibi bebekler için örülen patik modellerinin daha büyük kalıpları yapılarak yetişkinler için ayakkabı patikler yapılabilir. Bebekler için yapılan ayakkabı patik modellerinin genelinde canlı renkler ve farklı şekillerde düğmeler dikkat çekiyor. Bu modeller bebek ya da çocukların ayaklarını sıcak tutarken sevimliliklerine sevimlilik katarak hoş görüntüler oluşturuyor. Siz de kendiniz ya da çocuğunuz için ayakkabı görünümlü hoş bir örgü patik yapmak istiyorsanız, resim galerimizi inceleyebilirsiniz. Resim galerimizde her zevke ve her örgü bilgisine göre en özel modeller yer alıyor.

Kısaca ayakkabı patik modelleri hakkında verdiğimiz bilgilerin ardından el işi ayakkabı patik modelleri resim galerisini sizlerle paylaşıyoruz.

El işi Ayakkabı Patik Modelleri


AÇIKLAMALI BOT PATİK YAPILIŞI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir