Beyaz Ayakkabı Patik
Beyaz Ayakkabı Patik

EL İŞİ AYAKKABI PATİK MODELLERİ

El emeği ile örülen patikler, ayakları sıcak tutmanın yanında şık görüntüler de oluşmasını sağlıyor. Geçmiş yıllarda bayanların sıkça ördüğü ve kullandığı örgü patikler günümüzde de son derece moda. Hem şık hem de sıcak ayaklar için el işi ayakkabı patik modelleri konusunu sizler için araştırdık. Elde ettiğimiz sonuçlar ve resim galerisini şimdi sizlerle paylaşıyoruz…

El işi ayakkabı patik modelleri daha çok bebekler için tasarlanan modelleri akıllara getirse de son dönemlerde yetişkinler için de özel tasarımlar mevcut. Daha çok yazlık ayakkabı ya da babet görünümünde olan yetişkinler için ayakkabı patik modelleri, çiçek, boncuk ya da pullar ile süslenerek kullanılabiliyor. Aynı modellerin biraz daha küçük boyutlularıyla bebek ve çocuklar için patik yapılabileceği gibi bebekler için örülen patik modellerinin daha büyük kalıpları yapılarak yetişkinler için ayakkabı patikler yapılabilir. Bebekler için yapılan ayakkabı patik modellerinin genelinde canlı renkler ve farklı şekillerde düğmeler dikkat çekiyor. Bu modeller bebek ya da çocukların ayaklarını sıcak tutarken sevimliliklerine sevimlilik katarak hoş görüntüler oluşturuyor. Siz de kendiniz ya da çocuğunuz için ayakkabı görünümlü hoş bir örgü patik yapmak istiyorsanız, resim galerimizi inceleyebilirsiniz. Resim galerimizde her zevke ve her örgü bilgisine göre en özel modeller yer alıyor.

Kısaca ayakkabı patik modelleri hakkında verdiğimiz bilgilerin ardından el işi ayakkabı patik modelleri resim galerisini sizlerle paylaşıyoruz.

El işi Ayakkabı Patik Modelleri

İlginizi Çekebilir

boncuklu siyah patik yapimi

BONCUKLU SİYAH PATİK YAPIMI

Patik dünyasında her geçen gün yeni modeller ortaya çıkmaya devam ederken biz sizlere boncuklu siyah …

Leave a Reply

Your email address will not be published.