Mutfak Havlusu Kenarı
Mutfak Havlusu Kenarı

EL İŞİ İĞNE OYASI MUTFAK HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ

İğne oyası, son yılların en çok tercih edilen örgü teknikleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Modern evlerde dantellerin yerini alan bu özel modeller, her alanda rahatlıkla kullanılabiliyor. Biz bugünkü araştırmamızı havlu kenarları üzerine yaptık. Sizler için araştırıp elde ettiğimiz en hoş resimleri el işi iğne oyası mutfak havlu kenarı örnekleri resim galerisinden inceleyebilirsiniz.

Bu senenin iğne oyası havlu kenarı modellerine genel olarak göz attığımızda, renkli ve hoş modellerin olduğunu görüyoruz. Bu modeller genel olarak eklenen havlunun rengi ve şekli ile uyumlu şekilde tasarlanıyor. Büyüklü küçüklü motiflerden oluşan iğne oyası havlu kenarları, hem banyo havlusu hem de mutfak havlusu kenarlarında kullanılıyor. Banyo havlusu kenarlarında daha büyük motifler kullanılırken, mutfak havlularında daha küçük motifler kullanılıyor. İğne oyası, dantele göre daha fazla dikkat ve marifet gerektiren bir örgü tekniği olduğu için herkes tarafından yapılamıyor. Bu nedenle bu tekniği bilip güzel çalışmalar ortaya çıkarak ev hanımları, iğne oyası hobisini ek kazanca dönüştürmüş durumda. Siz de şık ve zarif bir mutfak havlusu kenarı örneği istiyorsanız, özenle hazırladığımız resim galerimizi inceleyebilir, dilerseniz kendiniz yapabilir ya da yakınlarınızda iğne oyası yapan birilerine yaptırabilirsiniz.

İğne oyası havlu kenarları hakkında genel bilgilerin ardından el işi iğne oyası mutfak havlu kenarı örnekleri resim galerimizi ekliyoruz.

El işi iğne Oyası Mutfak Havlu Kenarı örnekleri

İlginizi Çekebilir

Papatya model iğne oyası nasil yapilir

PAPATYA İĞNE OYASI YAPIMI

Papatya iğne oyası yapımı, örgüye yeni başlayan kişilerin favorileri arasında bulunmakla beraber, iğne oyası yapımı …

Leave a Reply

Your email address will not be published.