Ana Sayfa / EL İŞLERİ / EL YAPIMI RENGARENK BİLEKLİK YAPMAK

EL YAPIMI RENGARENK BİLEKLİK YAPMAK

El yapımı rengarenk bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi umuyorum. Kolayca evde sizde kendinize veya sevdiklerinize yapabilirsiniz. Anlatımlı bileklik yapımı sayesinde zorlanmadan kısa sürede çok güzel ve eğlenceli bileklik çalışmaları yapabilirsiniz.

Adım adım bileklik yapmayı öğrenebilir ve kısa sürede satmalık da olsa güzel bileklikler ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay yapılan bileklik çalışmaları sayesinde sizde sevdiklerinize veya arkadaşlarınıza hediye amaçlı bu güzel rengarenk bileklik modelinden yapıp verebilirsiniz.

İyi bir doğum günü hediyesi veya takı hediyesi olacağını düşünüyorum. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde çok güzel bileklikler üretebilir ve kıyafetlerinizle uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Anlatımlı bileklik çalışmaları hemen bu yazımızın altında da karşınıza çıkacaktır.

Onları da incelemenizi istiyorum. Hem güzel hem de anlatımlı çalışmalar sayesinde çok güzel bileklikler yapabilir ve keyifle kıyafetlerinizle kombine edebilirsiniz.

Şimdi sizleri bu güzel rengarenk bilezik yapmak ile ilgili çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

el-yapimi-rengarenk-bileklik-yapmak

source

ANLATIMLI ÖRGÜ DERİ BİLEKLİK YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Fiyonklu iğne oyası nasıl yapılır

FİYONKLU İĞNE OYASI YAPIMI

Tülbentler ve yazmalar, kültürümüzde oldukça önem tutan ürünler arasında yer alıyor. Fiyonklu iğne oyası yapımı, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir