ELDE BATTANİYE ÖRGÜSÜ YAPMAK VİDEOLU ANLATIM

Elde battaniye örgüsü yapmak çok şaşırtıcı ve bir o kadarda keyifli bir işlem. Dev iplerden yapılan battaniyeleri biliyorsunuz. Bu battaniyeleri örmek için dev şişlere ihtiyacınız vardır. Eğer dev şiş bulamıyorsanız, ellerinizle örgüyü yapabilirsiniz. Elle örülen bir çok örnek mevcut. Elle yapılan örgülerden birisi de bu battaniyelerdir. Çok şık ve dekoratif görünümü olan dev battaniyeleri elinizde örebilirsiniz.

Elle Battaniye Örgüsü Yapmak

Elinizi ve kollarınızı kullanarak battaniye örmek sizin için de çok keyifli olacaktır. Hem keyif alacak hem de şık bir ürünü ortaya çıkarmış olacaksınız. Dev örgüye sahip battaniyeleri evin heryerinde kullanabilirsiniz. Hem örtünmek için hem de dekoratif amaçlı olarak kullanmanız mümkün. Dekoratif amacıyla yaygın olarak kullanılan dev örgü battaniyeleri örebileceğiniz tekniği sizlerle paylaşmak istedim. Videolu anlatım sayesinde siz de çok kısa sürede örgüyü tamamlamış olacaksınız. Dev battaniye için dev ipler almanız gerekmektedir. Bu ipleri bir çok dükkanda ya da internette bulabilirsiniz. İstediğiniz renklerde hazırlayabileceğiniz örgü battaniyeler, herkesin dikkatini çekecektir.

ELDE BATTANİYE ÖRGÜSÜ YAPMAK VİDEOLU ANLATIM


SPAGETTİ İPLE SEPET ÖRGÜSÜ YAPIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir