ELEKTRİK KABLO MAKARASINDAN YAPILANLAR

Elektrik kablo makarasından yapılanları merak ediyor musunuz? evet işte onlardan birkaçı… bu güzel paylaşımda yer alan çalışmayı belki siz yapamayabilirsiniz. Ancak büyük makara yani ahşap elektrik makaralarını değerlendirmişler. Ortaya çok güzel çalışmalar çıkmış.

Elektrik makarasından masa, sehpa, dolap ve daha birçok örneği altta görebilirsiniz. Eğer sizde elektrik makarasına benzer bir malzeme temin edebiliyorsanız bu güzel çalışmalardan bir tanesini yapabilirsiniz. Anlatımlı ahşap çalışmalar sayesinde sizde kısa sürede çok güzel dekoratif eşyalar veya süs çalışmaları yapabilirsiniz.

Ahşap tahta değerlendirme veya ahşaptan yapılan birçok çalışmayı sitemizde bolca bulabilirsiniz. Anlatımlı ahşap çalışmalar sayesinde sizde satış amaçlı da olsa güzel eşyalar ortaya çıkarıp, satabilir ve para kazanabilirsiniz. Altta paylaştığım çalışmaların aynısını yapabilir veya benzerlerini marangozlara da yaptırabilirsiniz.

Eviniz büyükse ve bahçeli ise bu tür çalışmalar yaparak, bahçenizi güzelleştirebilirsiniz. Evinize gelen misafirleri de şaşırtabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel örneklerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

elektrik-kablo-makarasindan-yapilanlar

İlginizi Çekebilir

2 Li Pirinçli Baklava Örgü Modeli Yapılışı

İKİLİ PİRİNÇLİ BAKLAVA ÖRGÜ MODELİ YAPIMI VİDEO ANLATIM

Son dönemlerin meşhur örgüleri arasında yer alan İkili Pirinçli Baklava Örneği, tarafımızca sizlere adım adım …

Leave a Reply

Your email address will not be published.