Ana Sayfa / AHŞAP İŞLERİ / ELEKTRİK KABLO MAKARASINDAN YAPILANLAR

ELEKTRİK KABLO MAKARASINDAN YAPILANLAR

Elektrik kablo makarasından yapılanları merak ediyor musunuz? evet işte onlardan birkaçı… bu güzel paylaşımda yer alan çalışmayı belki siz yapamayabilirsiniz. Ancak büyük makara yani ahşap elektrik makaralarını değerlendirmişler. Ortaya çok güzel çalışmalar çıkmış.

Elektrik makarasından masa, sehpa, dolap ve daha birçok örneği altta görebilirsiniz. Eğer sizde elektrik makarasına benzer bir malzeme temin edebiliyorsanız bu güzel çalışmalardan bir tanesini yapabilirsiniz. Anlatımlı ahşap çalışmalar sayesinde sizde kısa sürede çok güzel dekoratif eşyalar veya süs çalışmaları yapabilirsiniz.

Ahşap tahta değerlendirme veya ahşaptan yapılan birçok çalışmayı sitemizde bolca bulabilirsiniz. Anlatımlı ahşap çalışmalar sayesinde sizde satış amaçlı da olsa güzel eşyalar ortaya çıkarıp, satabilir ve para kazanabilirsiniz. Altta paylaştığım çalışmaların aynısını yapabilir veya benzerlerini marangozlara da yaptırabilirsiniz.

Eviniz büyükse ve bahçeli ise bu tür çalışmalar yaparak, bahçenizi güzelleştirebilirsiniz. Evinize gelen misafirleri de şaşırtabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel örneklerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

elektrik-kablo-makarasindan-yapilanlar

DEKORATİF MUTFAK PERDESİ YAPIMI RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

sis-orgu-parmaksız-eldiven-yapilisi

ŞİŞ ÖRGÜ PARMAKSIZ ELDİVEN YAPILIŞI

Kış aylarında gerek aksesuar olarak gerekse ısınma amaçlı en çok kullandığımız ölülerden birini eldivenlerdir. Yapımı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir