ELEKTRİK KABLO MAKARASINDAN YAPILANLAR

Elektrik kablo makarasından yapılanları merak ediyor musunuz? evet işte onlardan birkaçı… bu güzel paylaşımda yer alan çalışmayı belki siz yapamayabilirsiniz. Ancak büyük makara yani ahşap elektrik makaralarını değerlendirmişler. Ortaya çok güzel çalışmalar çıkmış.

Elektrik makarasından masa, sehpa, dolap ve daha birçok örneği altta görebilirsiniz. Eğer sizde elektrik makarasına benzer bir malzeme temin edebiliyorsanız bu güzel çalışmalardan bir tanesini yapabilirsiniz. Anlatımlı ahşap çalışmalar sayesinde sizde kısa sürede çok güzel dekoratif eşyalar veya süs çalışmaları yapabilirsiniz.

Ahşap tahta değerlendirme veya ahşaptan yapılan birçok çalışmayı sitemizde bolca bulabilirsiniz. Anlatımlı ahşap çalışmalar sayesinde sizde satış amaçlı da olsa güzel eşyalar ortaya çıkarıp, satabilir ve para kazanabilirsiniz. Altta paylaştığım çalışmaların aynısını yapabilir veya benzerlerini marangozlara da yaptırabilirsiniz.

Eviniz büyükse ve bahçeli ise bu tür çalışmalar yaparak, bahçenizi güzelleştirebilirsiniz. Evinize gelen misafirleri de şaşırtabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel örneklerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

elektrik-kablo-makarasindan-yapilanlar


DEKORATİF MUTFAK PERDESİ YAPIMI RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir