ELLERİNİZLE ÖRÜLEN BOYUN ATKISI YAPMAK

Ellerinizle örülen boyun atkısı yapmak hem çok keyifli hem de şaşırtıcı. Bu boyun atkısı yapmak için herhangi bir şiş vb. malzeme kullanmanıza gerek yok. Kollarınızı ve ellerinizi kullanarak çok kolay ve şaşırtıcı biçimde boyun atkısı yapabilirsiniz. Ellerinizle örebileceğiniz boyun atkısını bir oturuşta bitirebilirsiniz.

Kış mevsiminde en çok kullanılan aksesuarlardan biri boyun atkılarıdır. Çeşitli tasarım ve formlarda üretilen boyun atkılarının en güzelleri tabi ki kendi ellerimizle ördüğümüzdür. Kendi ellerinizle ördüğünüz diyorum çünkü bu atkıyı gerçekten sadece kol bilekleriniz ve parmaklarınızla öreceksiniz. Evet, bu kadar şaşırtıcı ve ilginç bir örgü tekniği olduğunu söylemek mümkün. Parmaklarınız ve bileklerinizle örebileceğiniz boyun atkısının nasıl yapıldığını görmek için aşağıdaki görseli inceleyebilirsiniz. İstediğiniz herhangi bir renk iplikle siz de kolayca örebilir ve kışın şık görünebilirsiniz. Hem ısıtıcı hem şık görünüyor hem de yapımıyla oldukça şaşırtıcı. Farklı olmayı seviyorsanız, bu boyun atkısı tam da sizin için diyebilirim. Farklı ve sıradışı olmayı amaçlayan kadınlar bu atkıyı mutlaka deneyeceklerdir.

Source

ellerinizle-orulen-boyun-atkisi-yapmak


KISA SÜREDE KOLAY VE GÜZEL PAREO YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir