Ana Sayfa / GİYİM / ELLERİNİZLE ÖRÜLEN BOYUN ATKISI YAPMAK

ELLERİNİZLE ÖRÜLEN BOYUN ATKISI YAPMAK

Ellerinizle örülen boyun atkısı yapmak hem çok keyifli hem de şaşırtıcı. Bu boyun atkısı yapmak için herhangi bir şiş vb. malzeme kullanmanıza gerek yok. Kollarınızı ve ellerinizi kullanarak çok kolay ve şaşırtıcı biçimde boyun atkısı yapabilirsiniz. Ellerinizle örebileceğiniz boyun atkısını bir oturuşta bitirebilirsiniz.

Kış mevsiminde en çok kullanılan aksesuarlardan biri boyun atkılarıdır. Çeşitli tasarım ve formlarda üretilen boyun atkılarının en güzelleri tabi ki kendi ellerimizle ördüğümüzdür. Kendi ellerinizle ördüğünüz diyorum çünkü bu atkıyı gerçekten sadece kol bilekleriniz ve parmaklarınızla öreceksiniz. Evet, bu kadar şaşırtıcı ve ilginç bir örgü tekniği olduğunu söylemek mümkün. Parmaklarınız ve bileklerinizle örebileceğiniz boyun atkısının nasıl yapıldığını görmek için aşağıdaki görseli inceleyebilirsiniz. İstediğiniz herhangi bir renk iplikle siz de kolayca örebilir ve kışın şık görünebilirsiniz. Hem ısıtıcı hem şık görünüyor hem de yapımıyla oldukça şaşırtıcı. Farklı olmayı seviyorsanız, bu boyun atkısı tam da sizin için diyebilirim. Farklı ve sıradışı olmayı amaçlayan kadınlar bu atkıyı mutlaka deneyeceklerdir.

Source

ellerinizle-orulen-boyun-atkisi-yapmak

KISA SÜREDE KOLAY VE GÜZEL PAREO YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Terimleri: boyun atkısı örnekleri

İlginizi Çekebilir

ZİNCİR TEKNİĞİ İLE ÇOK KOLAY ŞAL YAPIMI

Zincir tekniği ile çok kolay şal yapımından söz etmek istiyorum. Aşağıda yer verdiğim örnekte olduğu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir