EN GÜZEL ANADOLU İĞNE OYALARI

Anadolu İğne Oyaları Son Zamanların Gözdesi

Anadolu İğne oyaları, son yıllarda en çok ilgi gören ve pek çok kişi tarafından kullanılmaya başlanan ürünler arasında yer almaktadır. Kültürümüzde iğne oyalarının yeri oldukça geniş olmakla beraber, bugün tülbentler, havlu kenarları ve yastıklarda halen iğne oyalarının izlerini görebilmek mümkündür. Metropollerde yöresel motiflerin daha az kullanıldığını söylemek mümkünken, hala iğne oyası seven kişiler ile karşılaşmak da mümkündür. Siz de iğne oyasına ihtiyaç duyuyorsanız ve bunların nasıl örüleceğini merak ediyorsanız, size de bu alanda yardımcı olmak isteriz.

 

Anadolu İğne Oyası Nasıl Örülür?

 Anadolu iğne oyaları örmek istiyorsanız, önce hangi şekil ile başlayacağınıza karar vermeniz gerekmektedir. Zira iğne oyaları, farklı model ve şekillere bağlı olarak örülmektedir. Seçeceğiniz ipin ve tığın kalitesi de örgü sevenlerin mutlaka dikkat etmeleri gereken detaylar arasında bulunmaktadır. Bu şartların sağlanamaması halinde, ne yazık ki ideal bir örgü elde etmeniz mümkün değildir.

blank

Anadolu iğne oyası örmek için kendinize model belirleyerek işe başlayabilirsiniz. Aklınıza gelebilecek her türlü şekil, hayal gücünüz ve el yeteneğiniz kullanılarak örülebilmektedir. Siz de Anadolu iğne oyası örmek ve çeyizinizde bu ürünlere yer vermek istiyorsanız, bizim sitemizi kullanabilir, kendinize örnek alacağınız modeller belirleyebilirsiniz. Çok sayıda hanım örneklerini bizim sitemizden almakta ve örneklere bakarak örmeye çalışmaktadır. Siz de bizi tercih ediniz. Yukarıda örnekleri verdik.

 

İlginizi Çekebilir

İğne oyası patlıcan modeli nasil yapilir

İĞNE OYASI PATLICAN MODELİ YAPIMI

İğne oyası patlıcan modeli yapımı, son zamanlarda en çok dikkat çeken modeller arasında yer almaktadır. …

Leave a Reply

Your email address will not be published.