EN GÜZEL ÇEYİZLİK PATİK MODELLERİ

Kışın soğuk havalarda ev içinde ayakları sımsıcak tutan patikler, bahar ve ilkbahar aylarında da ev terliği görevini görüyor. Mevsimine göre farklı ipler ile örülen bu giyim ürünleri, genç kızların çeyizlerinde de önemli bir yere sahiptir. Farklı desen ve renklere sahip birbirinden güzel patik örneklerinin yer aldığı en güzel çeyizlik patik modelleri resim galerimize geçmeden önce, çeyizlik patik modelleri hakkında kısa bilgiler vermek istiyoruz.

Son dönemlerde yeniden gündeme gelen çeyizlik patik modelleri, örgü ören her bayanın yakın takibinde… Geçen senelerde olduğu gibi bu sene de çok farklı çeşitlerde patik modelleri, genç kızların çeyizlerinde yerlerini alıyor. Sezonun patik modellerine genel olarak göz attığımızda klasik modellerden çok babet ve terlik şeklinde örülen patik modellerinin daha ön planda olduğunu görüyoruz. Kimisi tek renk ile örülüp kurdele, düğme, pul, boncuk işlemeleri ile süslenen bu modellerin kimisinde ise farklı renklerin uyumu söz konusu. Her örgü örme seviyesine uygun modellerin yer aldığı çeyizlik patik modellerinde dilerseniz siz de kendinize ya da çevrenizdeki genç kızlara örebilirsiniz. Tığ ya da şiş ile örülebilen patik modellerinden örgü seviye ve bilginize uygun modelleri seçip modele ve kendi zevkinize göre renk uyumunu yakalayabilirsiniz.

Birbirinden güzel ve özel patik modelleri arasından kendinize en uygununu seçmek için en güzel çeyizlik patik modelleri resim galerimizi inceleyebilir, uygun gördüğünüz modele hemen başlayabilirsiniz.

En Güzel Çeyizlik Patik Modelleri


Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir