İki Renkli En Güzel Lale Motifli Yeni Dantel Modelleri

EN GÜZEL LALE MOTİFLİ YENİ DANTEL MODELLERİ

Dantel örgülerde sıkça kullanılan bazı motifler vardır. Bu motiflerin içinde basit çiçek, gül ve lale motifleri daha ön plandadır. Dantel ile yapılan tüm ürünlerde karşımıza çıkan bu motifler, yapılan örgünün boyutu ve şekline göre değişiklik gösterir. Bugünkü yazımızda ihtiyaç duyanlar için en güzel lale motifli yeni dantel modelleri konusu ve resimlerini işledik. Sizin de bu hoş motiflere ihtiyacınız varsa kısa bilgilerin ardından resim galerimizi inceleyip örnek alabilirsiniz.

Lale motifi, tüm dantel ürünlerinde kullanılabilir. Güle oranla daha basit bir şekli olan lale motifleri, en sık havlu ve çarşaf kenarlarında kullanılır. Yaprak ve sap kısmı ile birlikte örülen bu çiçekler, sade ürünlerin bile çok zarif ve hoş görünmesini sağlıyor. Düz renklere uygulanan bu hoş motifler, farklı renklerin birleşimi ile oluşturulan akıllı dantel iplikleri ile örüldüğünde de şeklinini belli ediyor. Çeyizlik ya da günlük kullanım için hazırlayacağınız fiskos masa, büyük masa, oda takımı, peçetelik gibi klasik dantel ürünlerinin yanı sıra klozet takımı, tablo ya da perde olarak da lale motiflerinden oluşan modeller kullanılabilir.

En güzel dantel lale motifleri hakkında kısa bilgiler verdikten sonra farklı şekillerde kullanılmış, son dönemlerin en çok tercih edilen lale motifli dantellerinin resimlerine geçebiliriz. Siz de kendinize bu motiflerden geçip hoş ve kullanışlı yeni dantel ürünler elde edebilirsiniz.

En Güzel Lale Motifli Yeni Dantel Modelleri


2016 YAZMA ÖRNEKLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir