İki Renkli En Güzel Lale Motifli Yeni Dantel Modelleri
İki Renkli En Güzel Lale Motifli Yeni Dantel Modelleri

EN GÜZEL LALE MOTİFLİ YENİ DANTEL MODELLERİ

Dantel örgülerde sıkça kullanılan bazı motifler vardır. Bu motiflerin içinde basit çiçek, gül ve lale motifleri daha ön plandadır. Dantel ile yapılan tüm ürünlerde karşımıza çıkan bu motifler, yapılan örgünün boyutu ve şekline göre değişiklik gösterir. Bugünkü yazımızda ihtiyaç duyanlar için en güzel lale motifli yeni dantel modelleri konusu ve resimlerini işledik. Sizin de bu hoş motiflere ihtiyacınız varsa kısa bilgilerin ardından resim galerimizi inceleyip örnek alabilirsiniz.

Lale motifi, tüm dantel ürünlerinde kullanılabilir. Güle oranla daha basit bir şekli olan lale motifleri, en sık havlu ve çarşaf kenarlarında kullanılır. Yaprak ve sap kısmı ile birlikte örülen bu çiçekler, sade ürünlerin bile çok zarif ve hoş görünmesini sağlıyor. Düz renklere uygulanan bu hoş motifler, farklı renklerin birleşimi ile oluşturulan akıllı dantel iplikleri ile örüldüğünde de şeklinini belli ediyor. Çeyizlik ya da günlük kullanım için hazırlayacağınız fiskos masa, büyük masa, oda takımı, peçetelik gibi klasik dantel ürünlerinin yanı sıra klozet takımı, tablo ya da perde olarak da lale motiflerinden oluşan modeller kullanılabilir.

En güzel dantel lale motifleri hakkında kısa bilgiler verdikten sonra farklı şekillerde kullanılmış, son dönemlerin en çok tercih edilen lale motifli dantellerinin resimlerine geçebiliriz. Siz de kendinize bu motiflerden geçip hoş ve kullanışlı yeni dantel ürünler elde edebilirsiniz.

En Güzel Lale Motifli Yeni Dantel Modelleri

İlginizi Çekebilir

Tığ İşi Kırmızı Beyaz Yeşil Yazma Kenarı

TIĞ İŞİ KIRMIZI BEYAZ YEŞİL YAZMA KENARI

Tığ İşi Kırmızı Beyaz Yeşil Yazma Kenarı  Yazmalar özellikle ev ortamında her tesettürlü bayanın severek …

Leave a Reply

Your email address will not be published.