EN ŞAHANE İĞNE OYALARI

Bu yazımızda sizlere en güzel iğne oyalarını ve iğne oyası modellerini hazırladık. İğne oyası yapacak olan arkadaşlara fikir vermesi açısından çok sayıda modeli bu yazımızda görebileceksiniz kesinlikle resimlerde her biri birbirinden güzel iğne oyası modelleri var. Sizler de bu iğne oyası modellerine bakarak kendimize Has modelleri çıkarabilir ya da birebir aynı güzellikteki iğne oyalarını yaratabilirsiniz.

İğne oyasının temel taşlarından olan iğne oyası zürafa yapılışı öğrendikten sonra pek çok modeli kendiniz yapabilirsiniz. Bu model öğrendikten sonra tüm geçişleri aynı şekilde yapılmaktadır. Bazılarını ile kısa ve daha kısa tutulur yapacak olduğunuz modele bakarak örnek çıkartabilir ve bu şekilde kendi iğne oyaları Nazlı yapabilirsiniz pek çok kişide Bu yöntemle kendi iğne oyalarını oluşturuyor. öncelikle zürafa yapılışını öğrenerek yavaş yavaş kendinizi iletebilir ve ilerleyen dönemlerde çok daha kaliteli iğne oyaları yapabilirsiniz.

Yeni sezonda birbirinden güzel ve kullanışlı iğne oyası modelleri var iğne oyası ve tülbent modelleri ile gelecek nesillere büyük bir miras armağan ediliyor. sandık çeyiz edin vazgeçilmezlerinden bir tanesi olan iğne oyası tülbentler de her yaşta beğeni alıyor.

Hemen aşağısında en şahane iğne oyalarını bulabilir ve sizler de bu modellerden yola çıkarak kendinize birbirinden güzel iğne oyalarından oluşan modeller oluşturabilirsiniz.

blankblankblankblankblank

İlginizi Çekebilir

İĞNE İŞİ TEK RENK YAZMA OYASI

İğne İşi Tek Renk Yazma Oyası Bu yazımızda iğne oyası ile yapılan tek renk oyanın …

Leave a Reply

Your email address will not be published.