örgü çocuk hırka modelleri
örgü çocuk hırka modelleri

EN TARZ VE EN GÜZEL ÖRGÜ BEBEK VE ÇOCUK HIRKA MODELLERİ

En güzel örgü bebek ve çocuk hırka modelleri için oldukça sevimli ve tarz parçalara ulaşabilir ve çocuklarınız için bu modelleri deneyebilirsiniz. Mavi yakası kurdeleli modeli bebekleriniz için tercih edebilirsiniz.

Yılbaşı için kırmızı ve beyaz renkten oluşan noel baba desenli hırka modelini örebilir ve aynı modelden şapka da örerek uyumlu bir kombin elde edebilirsiniz. Tığla örülen çiçek motifli bebek ve çocuk hırka modelini pembe renk ip ile örerek kız bebeklerinizi sevindirebilirsiniz. Haroşa örgüden oluşan düğmeli ceket tarzı hırka modelini kahve tonlarında tasarlayarak erkek çocuklarınız için kullanabilirsiniz. Kapüşonlu uzun hırka modelini mor renk iple tercih edebilir ve soğuk havalarda bebeklerinizi en sevimli hırka modelleriyle giydirebilirsiniz.

En güzel örgü bebek ve çocuk hırka modelleri arasında 4 renkten oluşan renkli haraşo hırka modeli bulunmaktadır. Her rengi sırayla örerek harika bir tasarım elde edebilirsiniz. Baykuş figürlü hırka modeli de yoğun ilgi görüyor. Cepli hırka modeli için ceplerine baykuş deseni ekleyebilir ya da örebilirsiniz.

Pudra rengi kapüşonlu kız çocuk hırka modelinin uç kısmına yeşil ve mavi renkten çiçek motifi işleyebilirsiniz. Bebekler için tığla örülen hırka modellerini tercih edebilir ve düğme ya da kurdelerle süsleyebilirsiniz. Renkli hırka modelini tercih ederek üzerine motifler yapıştırabilir ve en güzel bebek ve çocuk hırkalarını oluşturabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

kanavice-lavanta-yapimi-2

KANAVİÇE LAVANTA YAPIMI

Kanaviçe lavanta yapımı, son zamanlarda oldukça popüler olan, örgü ve çeşitli hobileri yapmaya hevesli olan …

Leave a Reply

Your email address will not be published.