EN YENİ ÇEYİZLİK NEVRESİM TAKIMI ÖRNEKLERİ

En yeni çeyizlik nevresim takımı örnekleri ile çeyiz hazırlıklarınıza şahane fikirler üretebileceksiniz. Kendi hazırladığınız nevresim takımlarının kalitesini hiçbir markada bulamazsınız. Kendi ellerinizle, aşkla, sevgiyle hazırlayabileceğiniz çeyizlik nevresim takımı örnekleri hakkında fikir oluşturacak modelleri sizler için paylaşıyorum.

Çeyizlik nevresim takımı modelleri yıllardır modası değişmeyen ürün grupları arasında yer alır. Hem kullanışlı hem de şık görünümleriyle bir çok bayanın evinde olmasını hayal ettiği ürünlerdir. Çeyizlik nevresim takımlarını ister misafir için isterseniz de lohusa döneminizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çok şık, el emeği ve göz nuru danteller ile işlenen nevresim takımlarının güzelliği gözlerinizi kamaştıracak. Zarafet timsali olarak görünen bu takımları hazırlamak sandığınızdan daha kolay. El emeği olarak hazırlayacağınız nevresim takımlarını, çeyizinizde saklamak ise ayrıca bir duygu yaratacaktır. Çeyizlik nevresim takımı modellerini kendi ellerinizle hazırlayabileceğiniz gibi bu işte uzmanlaşmış kişilere de yaptırabilirsiniz. Benim size tavsiyem boş vakitlerinizde dantelleri kendi ellerinizle örün ve nevresimin kumaş dikimi için işinde iyi bir terziye götürün. İstediğiniz renklerde çeyizlik nevresim takımı örnekleri için hazırladığım galeriye göz atmalısınız.


ÇEYİZLİK DANTEL MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir