Beyaz ve gül kurusu renkler ile hazırlanmış göz alıcı çeyizlik nevresim takımı

EN YENİ ÇEYİZLİK NEVRESİM TAKIMI ÖRNEKLERİ

En yeni çeyizlik nevresim takımı örnekleri ile çeyiz hazırlıklarınıza şahane fikirler üretebileceksiniz. Kendi hazırladığınız nevresim takımlarının kalitesini hiçbir markada bulamazsınız. Kendi ellerinizle, aşkla, sevgiyle hazırlayabileceğiniz çeyizlik nevresim takımı örnekleri hakkında fikir oluşturacak modelleri sizler için paylaşıyorum.

Çeyizlik nevresim takımı modelleri yıllardır modası değişmeyen ürün grupları arasında yer alır. Hem kullanışlı hem de şık görünümleriyle bir çok bayanın evinde olmasını hayal ettiği ürünlerdir. Çeyizlik nevresim takımlarını ister misafir için isterseniz de lohusa döneminizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çok şık, el emeği ve göz nuru danteller ile işlenen nevresim takımlarının güzelliği gözlerinizi kamaştıracak. Zarafet timsali olarak görünen bu takımları hazırlamak sandığınızdan daha kolay. El emeği olarak hazırlayacağınız nevresim takımlarını, çeyizinizde saklamak ise ayrıca bir duygu yaratacaktır. Çeyizlik nevresim takımı modellerini kendi ellerinizle hazırlayabileceğiniz gibi bu işte uzmanlaşmış kişilere de yaptırabilirsiniz. Benim size tavsiyem boş vakitlerinizde dantelleri kendi ellerinizle örün ve nevresimin kumaş dikimi için işinde iyi bir terziye götürün. İstediğiniz renklerde çeyizlik nevresim takımı örnekleri için hazırladığım galeriye göz atmalısınız.

İlginizi Çekebilir

ÇEYİZLİK MOTİF İŞLEMELİ PATİK YAPIMI

ÇEYİZLİK MOTİF İŞLEMELİ PATİK MODELİ

Çeyizlik Motif İşlemeli Patik Modeli Çeyizlik motif işlemeli patik modeli, hanımların çeyizlerinin başlıca parçaları arasında …

Leave a Reply

Your email address will not be published.