EN YENİ DANTEL TAKKELER

En Yeni Dantel Takkeler

 

 

Takkeler, erkeklerin namaz ya da Kur’an okurken en çok kullandıkları ürünlerin başında gelmektedir. Bir nevi kullanılan bir sembol olarak da yorumlanabilen takkeler, kültürümüzde önemli bir yere sahiptir ve bunların özellikle yeni gelin çeyizlerinde sıklıkla bulunduğunu da söylemek mümkündür. Takkeler erkekler tarafından kullanılmakla beraber, artık pek çok kişinin başında bunu görmenin zorlaştığını da belirtelim.

en-yeni-dantel-takkeler-1
en-yeni-dantel-takkeler-1

 

Yine de kültürümüzde önemli bir örf olduğundan ötürü, pek çok kişi çeyizinde bu dantel takkelere yer vermektedir. Siz de kullanmak isterseniz, en yeni dantel tekkeler en güzel seçenekleri ile yer almaktadır. Siz de bizim sitemizden bununla ilgili pek çok örneği bulabilir ve bunları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 

En Yeni Dantel Takkeler Yapılır?

 

Takke yapmak oldukça kolay bir iştir. Baş şeklini almış olacağından ötürü ürüne yuvarlak şekli verilerek örülmektedir. Siz de dantel takkeye ihtiyaç duyuyorsanız, bu ürünleri kullanabilir, eşinizi ya da sevdiklerinizi bu ürünler ile sevindirebilirsiniz. Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz üzere, çeyizlerimizin en çok sevilen ve en çok kullanılan parçası takkelerdir.

en-yeni-dantel-takkeler-2
en-yeni-dantel-takkeler-2

 

Erkek çeyizinde de gelin çeyizinde de bu ürünlerin oldukça büyük bir yeri bulunmakta ve insanlar bunu sıklıkla kullanmaktadır. Siz de dantel takke yapmak istiyorsanız, bir dantel ipi ve tığ kullanarak kolay bir şekilde bunu örme imkanı bulabilirsiniz. Dilerseniz yalnızca çeyizlerinizde kalabileceği gibi, pek çok kişinin ürünü kullandığını da söylesek hiç de yanlış olmaz.

İlginizi Çekebilir

TUNUS İŞİ BEBEK ELBİSESİ

Tunus İşi Bebek Elbisesi   Bebeklerimiz en değerli varlıklarımızdır. Özellikle anneler olarak kız ya da …

Leave a Reply

Your email address will not be published.