EN YENİ PATCHİNG MODELLERİ

En Yeni Patching Modelleri

 

 

Patching, özellikle son yıllarda hanımlar tarafından benimsenen önemli modalar arasında yer almaktadır. Hem kıyafette hem de günlük hayatta farklı dokuların birleştirilerek kullanılması anlamına gelen bu terim, örgü dünyasının da başlıcalarından birisini oluşturmaktadır. İsterseniz kazaklarda, isterseniz yeleklerde ya da aklınıza gelebilecek her el örgüsü üründe, farklı kumaşları ve farklı renkleri bir araya getirerek yeni bir ürünün oluşmasına imkan sağlayabileceğinizi biliyor muydunuz?

en-yeni-patching-modelleri-1
en-yeni-patching-modelleri-1

Yeniden birleştirme işlemi çok sevilmekte, dantellerde ve özellikle masa örgülerinde yeniden birleştirilen unsurlar çokça kullanılmaktadır. Farklı desenlerden oluşturulmuş halı ve yorganlar da çokça kullanılmaktadır. Patching yapmak isteyen kişiler bu konuda zaman zaman zorlanabilirken, doğru bir şekilde çalışmaları ve ders almaları sayesinde başarılı çalışmalar ortaya atabilmektedir. Birçok örgü sever oluşturmuş olduğu yeniden birleştirme çalışmaları ile ortaya oldukça yaratıcı el emeği ürünler çıkarmaktadır. Siz de bunlardan bir tanesi olabilirsiniz.

 

en-yeni-patching-modelleri-2
en-yeni-patching-modelleri-2

Patching yapmak isteyenlerdenseniz, farklı kumaşları bir araya getirmeyi sevmeniz büyük bir önem taşıyor. Kadife, kumaş ya da aklınıza gelebilecek her türlü kumaş çeşidinden değişik ürünler ortaya çıkarabilir bunları da evinizde büyük bir zevk ile kullanma şansı bulabilirsiniz. Halı ve halı örtüleri, yeniden birleştirme işlemini en çok görmüş olduğumuz ürünlerin başında gelmektedir. Siz de bunları yapmayı tercih edebilir, şık ve göz dolduran dokuları ile yeni el emeklerine sahip olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

TUNUS İŞİ BEBEK ELBİSESİ

Tunus İşi Bebek Elbisesi   Bebeklerimiz en değerli varlıklarımızdır. Özellikle anneler olarak kız ya da …

Leave a Reply

Your email address will not be published.