Ana Sayfa / ÖRGÜ/TIĞ İŞİ / ŞAL MODELLERİ / EN YENİ ŞAL MODELLERİ 2018

EN YENİ ŞAL MODELLERİ 2018

En yeni şal modelleri 2016 konusu ile sizlere birbirinden özel şal modellerini anlatacağım. Sizler için en özel ve hoş örgü modellerini araştırırken karşıma çıkan bu hoş şalları vakit kaybetmeden hemen paylaşmak istedim. Resimleri inceledikten sonra siz de yeni bir şal yapmaya karar verirseniz, sitemizde yer alan anlatımlı örgüler kategorisinden farklı şal modelleri ile ilgili anlatımlı yazılarıma ulaşabilirsiniz.

Şal modelleri, geçen senelerde olduğu gibi bu sene de çoğu bayanın ilgisini çeken bir konu. Hemen hemen her mevsim kullanılan bu özel giyim ürünleri, bayanların soğuktan korunmasının yanında daha şık ve zarif görünmelerine de yardımcı oluyor. Özellikle herhangi bir davete giderken giyilen abiye kıyafetlerin üzerinde parlak ve hoş renkli şal modelleri çok hoş duruyor.

Tığ işi şal modelleri, bahar ve yaz aylarında kullanılan hafif serin havalarda bayanların imdadına yetişen giyim ürünleridir. Biraz önce de dediğim gibi abiye giyim ürünleri ile birlikte hoş duran modellerdir. Şiş ile şal modelleri ise kış aylarında kullanılan şıklığın yanı sıra bayanların soğuktan korunmasını da sağlayan modellerdir. Şiş ile şal modelleri bu nedenle tığ işi şal modellerine göre daha kalın ve daha büyük boyutlu hazırlanabilir. Siz de kendiniz için şal modeli seçerken kullanacağınız mevsimi mutlaka göz önüne almalısınız. Aşağıda sizler için araştırıp bulduğum en şık şal modelli resimlerini bulabilirsiniz. Keyifli günler.

En Yeni Şal Modelleri

APARATLA YAPILAN ŞAL MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

file-sal-modeli

FİLE ŞAL MODELİ ÖRGÜSÜ

Özellikle bahar zamanı ya da yaz mevsiminde akşam üzerinize almak için file modelli şal örmek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir