EN ZARİF 2017 İĞNE OYASI MODELLERİ

En zarif 2017 iğne oyası modelleri, bayanların eşarplarını ve evlerde kullanılan örtüleri süslemeye devam ediyor. İğne oyası yıllardır süregelen bir el işidir. El işleri arasında en çok dikkat çeken, ince ve zarif bir işlemdir. İğne oyaları bir çok farklı yerde kullanılabilir. Bunların en çok kullanıldığı el işi örnekleri yazmalar ve mobilya örtüleridir.

İğne oyaları özel bir dikkat gerektiriyor. İğne oyasını yaparken tamamen ona odaklanmalısınız bu şekilde en şık görünüme sahip, kusursuz bir iğne oyası motifi oluşturabilirsiniz. İğne oyası motifleri bir çok farklı tasarımdan oluşuyor. En çok kullanılan iğne oyaları çiçek ve meyve motifli olanlardır. Bayanların en çok ilgi gösterdiği el işi olan iğne oyasını yapmak aslında o kadar da zor değil. Aşağıdaki modelleri inceleyerek siz de yapmak istediğiniz iğne oyası modeline karar verebilirsiniz. Akabinde de çok kısa sürede şık bir iğne oyası motifi çıkaracağınızdan eminim. İğne oyası motiflerinde kullanacağınız renkler tamamen sizin örgürlüğünüzdedir.

En Zarif 2017 İğne Oyası Modelleri


BONCUKLARLA HAVLU KENARI SÜSLEME ÖRNEKLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir