ERKEK BEBEK PATİK MODELLERİ 2016

Erkek bebek patik modelleri 2016 başlıklı konum ile sizlere erkek bebekler için en özel ve uygun patik modelleri hakkında bilgi vereceğim. Kız annesi olarak daha çok kız bebek giyim ürünleri ya da kız çocuklarına özel örgü ürünlerini inceliyorum, ancak erkek bebek anneleri için de özel konu hazırlamam gerektiğini düşündüm. Bu yüzden bugün erkek bebekler için özel patik modellerini incelemeye karar verdim.

Bu senenin erkek bebek patik modellerinin geneline baktığımda bebeklerin rahat edeceği ve görüntü olarak da çok hoş duran modellerin yaygın olduğunu gördüm. Renk olarak yoğun olarak mavi rengin kullanımının yanında yeşil, sarı ve beyaz renkli ipler de erkek bebek patiklerinin yapımında kullanılan renkler arasında. Bu renkler tek tek kullanıldığı gibi iki ya da üç renk olarak da kullanılıyor.

2016 erkek bebek patiklerinde hem şiş hem de tığ işi örgüler kullanılıyor. Ben şiş işi patiklerdense bebekler için yapılan patiklerde tığ işi örgülerin daha hoş duracağını düşünüyorum. Yapılan erkek bebek patik modellerinde aksesuar ve süsleme olarak en fazla düğmelerin kullanıldığını görüyorum.

Erkek bebek patik modelleri hakkında verdiğim genel bilgilerin ardından sizler için hazırladığım resimleri paylaşıyorum. Sizde minik bebekleriniz için bu özel ve kolay yapımlı bebek patiklerini hazırlayabilirsiniz.

ERKEK BEBEK PATİK MODELLERİ 2016


KUMAŞ KAPI SÜSÜ YAPMAK RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir