ERKEK BEBEKLER İÇİN 2017 ÖRGÜ PATİK MODELLERİ

Erkek bebekler için 2017 örgü patik modelleri, modern tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Erkek bebek için örebileceğiniz çok sevimli patik örneklerini sizler için araştırdım. Yumuşak yün ipliklerle örebileceğiniz çok cici patiklerden oluşan bir galeri hazırladım. Bu galeri içindeki modeller ile çok şık patikler hazırlayabilirsiniz.

Örgü patikler, modası geçmeyen bebek giysileri arasında yer almaktadır. Modern iplikler ile çok cici örgü patikler örebilirsiniz. Örgü patikler üzerine boncuk ve düğme gibi çeşitli aksesuarlar ile süsleme yapabilirsiniz. Bununla birlikte kurdeleler ile de çok güzel tasarımlar yapabilirsiniz. Erkek bebek patiklerinde mavi renkler ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Ayrıca, gri renkler de bu yıl çok popüler olmuş durumdadır. Gri renk bebek patiği örgüsü yaparak çok şık ve modern bir tasarım yapabilirsiniz. Gri, sarı, siyah, mavi, beyaz gibi renkler erkek bebekler için uygundur. Bu renklerde yumuşak yün iplikler ile çok cici bebek patikleri yapmanız mümkün olacaktır.

ERKEK BEBEKLER İÇİN 2017 ÖRGÜ PATİK MODELLERİ


ERKEK BEBEK PATİK MODELLERİ 2016 başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir