Ana Sayfa / ÖRGÜ/TIĞ İŞİ / BEBEK ÖRGÜLERİ / BEBEK BERELERİ / ERKEK BEBEKLER İÇİN ÖRGÜ BERE ÖRNEKLERİ

ERKEK BEBEKLER İÇİN ÖRGÜ BERE ÖRNEKLERİ

Erkek bebekler için örgü bere örnekleri ile siz de çok güzel bereler örebilirsiniz. Örgü örmek hem stresinizi yatıştırır, sakinlik verir hem de kendi ellerinizle yaptığınız bir eşyayı kullanmak çok keyifli olur.

Erkekler için Örgü Bereler

Örgü bere modelleri genellikle kızlar için çok çeşitli tasarımlardan oluşuyor. Ben de sizler için çok güzel tasarıma sahip erkek bere örneklerini paylaşmak istedim. Bu bere örnekleri ile çok güzel örgüler yapabilirisiniz. Bebeklerin başını sıcacık tutacak ve bir o kadar da sevimli görünecek bere örneklerini paylaştığım galeride inceleyebilirsiniz. Erkek bebekler için örülen bereler genellikle tığ ile yapılır ancak, şiş için örgü modelleri de bir hayli fazladır. Hem tığ işi hem de şiş ile yapılan bere örneklerini resimlerde inceleyebilirsiniz. Çok basit bir yapım aşaması olan bu bereleri, siz de çok kısa sürede yapabileceksiniz. Erkek bebekler için öreceğiniz bereleri istediğiniz renklerde tercih edebilirsiniz. Genellikle mavi kullanılır ama ben mavinin dışında da renk tercih etmenizi tavsiye ediyorum.

KIZ BEBEKLER İÇİN ÇİÇEK MOTİFLİ BERE ÖRGÜSÜ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

2018 EN GÜZEL ÖRGÜ BEBEK GİYSİ MODELLERİ

2018 örgü bebek kreasyonunda yine göz alıcı bebek giysi modelleri bizleri karşılamaktadır. Birbirinden güzel modelleriyle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir