ERKEK TİŞÖRTÜNDEN KİMONO YAPMAK

Erkek tişörtünden kimono yapmak çok keyifli ve çok kısa sürüyor. Erkek tişörtlerini kullanarak siz de masraf yapmadan modaya uyum sağlayabilirsiniz. Kimonolar son zamanlarda çok popüler hale geldi. Siz de erkek arkadaşınız, kardeşiniz ya da babanızın giymediği bir tişörtü kullanarak para harcamadan kimono yapabilirsiniz.

Kimono, özellikle yaz ve bahar aylarında çokça tercih edilen bir giysidir. Şık görünümü ile kombinlerin en önemli parçaları haline geldiğini söyleyebilirim. Şıklığa önem veren bayanlar için bu içerikte paylaştığım örnek mükemmel derecede sevindirici olacaktır. Çok kısa sürede ve basit işlemlerle siz de kimono yapabilirsiniz. Hiçbir masraf yapmadan, evdeki malzemeleri kullanarak, şık bir kimono oluşturabilir ve diğer herkesten özel olabilirsiniz. Özel diyorum çünkü sizin tasarladığınız sizin yaptığınız kimononun aynısını başka hiçbir yerde bulamayacaksınız. Size özel ve çok şık görünüme sahip kimono hazırlamak çok basit. Aşağıda yer verdiğim görseli inceleyerek kısa sürede kimononuzu hazırlayabilir ve giyebilirsiniz. En şık kombininizin tamamlayıcısı olan bu kimonoyu herkes nereden aldığınızı soracak. Özel olmak istiyorsanız, onlarla sırrınızı paylaşmayın derim 🙂

Source

erkek-tisortunden-kimono-yapmak


ELLERİNİZLE ÖRÜLEN BOYUN ATKISI YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir