ERKEKLER İÇİN 2017 ÖRGÜ BERE MODELLERİ

Erkekler için 2017 örgü bere modelleri, modern ve şık tasarımlardan oluşuyor. Tarz olmayı seven erkeklerde kadınlar kadar örgü bereleri kullanmayı tercih etmektedir. Erkekler için tasarlanan örgü bereler son derece şık modellere sahip. Örgü bereler ile kış kombini oluşturmak çok dikkat çekici ve tarz görünüyor.

Erkekler için de moda önemlidir. Modaya ilgi duyan erkekler, yaz ve kış mevsimi için farklı aksesuarlar kullanmayı tercih eder. Moda ile yakından ilgili olan erkekler için tasarlanan örgü bere modelleri, bu yıl oldukça revaçta. Örgü bere modelleri, erkeklerin kış kombinlerini tamamlayan ve sıcak tutan bir aksesuardır. Çok sade tasarımlardan oluşabildikleri gibi farklı ve dikkat çekici modellere de sahip olabiliyorlar. Erkekler için tasarlanan 2017 örgü bere modellerinde gri renkler bu yıl moda oluyor. Gri renk, sıcak tutan bir ip ile siz de örgü bere yapabilirsiniz. Erkekler için örülen berelerde, tüylü iplerin kullanılmamasına dikkat edilmelidir. Bununla birlikte kaşındırmayan ve ışıltılı görünmeyen soft ipler tercih etmelisiniz.

ERKEKLER İÇİN 2017 ÖRGÜ BERE MODELLERİ


KULAKLI GÖRÜNÜMLÜ SİYAH ÖRGÜ BERE YAPIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir