ERKEKLER İÇİN ÖRGÜ ATKI MODELLERİ

Erkekler için örgü atkı modelleri çok şık tasarımlardan oluşmaktadır. Erkeklerin tarzına uygun örgü atkı yapmak ise sandığınızdan daha kolay bir işlem gerektirir. Erkek arkadaşınız için yapabileceğiniz şahane atkı modeli örneklerini sizler için paylaşmak istedim.

Erkekler için Yapılabilecek Örgü Atkı Modelleri

2017 yılında çok tarz tasarımlardan oluşan örgü atkı modelleri, erkekler için de trend olmaya devam ediyor. Sevgililer günü, doğum günü ve yılbaşı gibi özel günlerde en güzel hediye olarak kendi elinizle yapacağınız atkıyı sevdiğinize verebilirsiniz. Özellikle sevgililer gününde erkekler için atkı modelleri çok popüler olmaktadır. Sevgililer gününün kış mevsimine denk gelmesiyle, sevgililer için çok iyi bir hediye alternatifi olarak atkılar tercih edilmektedir. Özellikle genç kızlar, sevgilileri için kendi elleriyle atkı örmekten büyük keyif alırlar. Modern tasarıma sahip olan atkı modellerini kullanmakta erkekler için oldukça şık bir davranış olacaktır. Modern görünümleriyle popülerliğini sürdüren örgü atkı modelleri, erkeklerin kış kombinlerini tamamlamaya devam ediyor. Erkekler için örgü atkı modellerini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz.


PİRİNÇ ÖRGÜSÜ ATKI MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir