EŞARPTAN YAZLIK SANDALET YAPIMI

Eşarptan yazlık sandalet yapımı çok basit bir işlem. Yaz kombinlerinize uyum sağlayacak, şık ve modern görünen sandaletlere sahip olmak istemez misiniz? Modern olduğu kadar bohem bir havası olan bu sandaletleri yapmak için fazla zaman harcamanız gerekmeyecek.

Eski Terlikten Sandalet Yapımı

Sandalet yapımı için ihtiyacınız olan malzeme bir eşarp ve kullanmadığınız eski sandalet  ya da terliğiniz. Kullanmadığınız parmak arası terlik ya da sandaletin tabanını kullanarak çok şık ve modern bir sandalet tasarımına dönüştürebilirsiniz. Sandalet yapımında kullanacağınız eşarbın yumuşak ve hafif olmasına dikkat edin. İstediğiniz renk ve desenlerde bir eşarp tercih edebilirsiniz. Eşarp bulamadıysanız, bandana ya da şalla da yapabilirsiniz. Sandaletin nasıl yapıldığını detaylı olarak gözlemlemek için aşağıdaki görseli incelemenizi öneriyoruz. Yapımı çok basit olan ve görüntüsü ile şaşırtacak kadar şık duran bu sandaleti siz de kendi evinizde yapabilirsiniz. Yaz kıyafetleri ile harika bir uyum halinde kullanabilirsiniz. Özellikle şort ve tshirt kombinlerinizin vazgeçilmezi olacak diyebilirim.

Source

esarptan-yazlik-sandalet-yapimi


MODERN TASARIMIYLA ÖRGÜ ELDİVEN MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir