ESKİ ARABA LASTİĞİNDEN PUF OTURAK YAPMAK

Eski araba lastiğinden puf oturak yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma da malzemeler her evde bulunan türdendir. Ahşap tahtayı da marangozdan kestirdikten sonra eski araba lastiğinizden bir tanesini kullanmanız yeterli olacaktır.

Yapı marketlerden de hasır ip veya saman ip temin ettikten sonra bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz. Yapımı kolay olan bu çalışmayı resimli anlatımdaki gibi aşamaları takip ederek kısa sürede yapabilirsiniz. Zorlanmadan yapabilir ve evinizde keyifle dekoratif amaçlı eşya olarak kullanabilirsiniz.

Puf minder yapmak için daha önce pofuduk minder yapımıyla alakalı çalışmaların şablonlarını ve anlatımlarını paylaşmıştım. Hatta bu çalışmaya benzer diğer örnekler hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Eski lastikten puf yapmak için aşamaları takip ederek ne yapılması gerektiğini tamamladıktan sonra çok güzel dekoratif puf oturak veya minderler yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

eski-araba-lastiginden-puf-oturak-yapmak


KÜÇÜK KAVANOZLARDAN SEVİMLİ KALEMLİK YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir