Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / ESKİ ARABA LASTİĞİNDEN PUF OTURAK YAPMAK

ESKİ ARABA LASTİĞİNDEN PUF OTURAK YAPMAK

Eski araba lastiğinden puf oturak yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma da malzemeler her evde bulunan türdendir. Ahşap tahtayı da marangozdan kestirdikten sonra eski araba lastiğinizden bir tanesini kullanmanız yeterli olacaktır.

Yapı marketlerden de hasır ip veya saman ip temin ettikten sonra bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz. Yapımı kolay olan bu çalışmayı resimli anlatımdaki gibi aşamaları takip ederek kısa sürede yapabilirsiniz. Zorlanmadan yapabilir ve evinizde keyifle dekoratif amaçlı eşya olarak kullanabilirsiniz.

Puf minder yapmak için daha önce pofuduk minder yapımıyla alakalı çalışmaların şablonlarını ve anlatımlarını paylaşmıştım. Hatta bu çalışmaya benzer diğer örnekler hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Eski lastikten puf yapmak için aşamaları takip ederek ne yapılması gerektiğini tamamladıktan sonra çok güzel dekoratif puf oturak veya minderler yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

eski-araba-lastiginden-puf-oturak-yapmak

İlginizi Çekebilir

eski-esyalari-degerlendirme-1

ESKİ EŞYALARI DEĞERLENDİRME

Eski eşyaları değerlendirme, doğaya olan sorumluluğun artması ile beraber, doğayı daha fazla kirletmek istemeyen kişilerin, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir