ESKİ AVİZEDEN SAKSILI SARKAÇ SÜS YAPMAK

Eski avizeden saksılı sarkaç süs yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli dekorasyon çalışmasını sizde balkonunuza veya bahçenize yapmayı düşünebilirsiniz. Bunun için sarkaç şeklinde kullanacağınız eski bir avizeye ihtiyacınız olacak. Ampul takılan yerlere saksı gelecek şekilde yapıp, boyadıktan sonra sarkaç avize saksı süsünüz olmuş olacak.

Bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve muazzam paralar da kazanabilirsiniz. Evde sarkaç saksı süs yapmak için daha önce atletten veya artık kumaştan sarkaç ip hazırlamayı anlatan çalışmalar paylaşmıştık. Onlara benziyor. Ancak burada kumaş değil bir eski avize kullanılmış.

Sizde aynı çalışmayı yapabilirsiniz. Yada aynı mantığı farklı malzeme için kullanmayı düşünebilirsiniz. Bu tür dekoratif değerlendirme çalışmaları hem boş bir pazar gününü iyi bir çalışma ortaya çıkararak geçirmenizi sağlar.

Hem de sizlere yeni hobiler edinmenize olanak sağlar. Bu tür çalışmalarla eski eşyalarınızı atmamış ve onları değerlendirmiş olursunuz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın yapımını gösteren aşamalı resimlerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

eski-avizeden-saksili-sarkac-sus-yapmak

İlginizi Çekebilir

YILBAŞI İÇİN KOZALAK VE KEÇEDEN SÜS YAPIMI

Yılbaşı için kozalak ve keçecek süs yapımı örneğine yer verdiğim bu içeriğim sayesinde, siz de …

Leave a Reply

Your email address will not be published.