ESKİ AVİZEDEN SAKSILI SARKAÇ SÜS YAPMAK

Eski avizeden saksılı sarkaç süs yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli dekorasyon çalışmasını sizde balkonunuza veya bahçenize yapmayı düşünebilirsiniz. Bunun için sarkaç şeklinde kullanacağınız eski bir avizeye ihtiyacınız olacak. Ampul takılan yerlere saksı gelecek şekilde yapıp, boyadıktan sonra sarkaç avize saksı süsünüz olmuş olacak.

Bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve muazzam paralar da kazanabilirsiniz. Evde sarkaç saksı süs yapmak için daha önce atletten veya artık kumaştan sarkaç ip hazırlamayı anlatan çalışmalar paylaşmıştık. Onlara benziyor. Ancak burada kumaş değil bir eski avize kullanılmış.

Sizde aynı çalışmayı yapabilirsiniz. Yada aynı mantığı farklı malzeme için kullanmayı düşünebilirsiniz. Bu tür dekoratif değerlendirme çalışmaları hem boş bir pazar gününü iyi bir çalışma ortaya çıkararak geçirmenizi sağlar.

Hem de sizlere yeni hobiler edinmenize olanak sağlar. Bu tür çalışmalarla eski eşyalarınızı atmamış ve onları değerlendirmiş olursunuz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın yapımını gösteren aşamalı resimlerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

eski-avizeden-saksili-sarkac-sus-yapmak


DEKORATİF MUTFAK PERDESİ YAPIMI RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir