ESKİ AYAKKABI YENİLEME RESİMLİ ANLATIM

Eski ayakkabı yenileme resimli anlatım konusu ile pek çok bayanın hoşuna gidecek ve işine yarayacak bir çalışmayı ele alacağım. Hemen hemen tüm bayanların evinde, elinin altında bulunan malzemeler ile kısa sürede hazırlayabileceği yeni ayakkabıların yapım aşamalarını şimdi sizlerle paylaşacağım. Sizde bu aşamaları izleyerek kendi sade ve eskimiş ayakkabılarınızı süsleyebilirsiniz.

Eski ayakkabı yenilemek ya da sade ayakkabıyı süslemek için istediğiniz renkte bir açık ayakkabı kullanabilirsiniz. Genelde bayanların siyah ayakkabıya düşkünlüğü bilindiği için bende siyah bir ayakkabınızda bu çalışmanın daha hoş duracağını düşünüyorum. Süslemek içinse eski bir tüllü kumaş kullanabilirsiniz.

Eski ayakkabı süsleme çalışması için kullanacağınız tüllü kumaşı küçük gül yaprakları gibi kesin. Bu şekilde çok sayıda parça elde edin. Bu parçaları ayakkabı boyuna göre kestiğiniz uzun şerit şeklindeki bir parça üzerine sıra ile sabitleyin. Parçaları tek sıra halinde diktikten sonra üzerine 1-2 sıra daha dikerek süslemeyi tamamlayabilirsiniz. Bu şeridi ayakkabı bandınıza istediğiniz şekilde tutturup yapıştırabilirsiniz.

Eski ayakkabı nasıl yenilenir sorusunun cevabına verdiğim yanıtın ardından sizlerle ilgili resimleri paylaşıyorum. Bu resimleri inceleyerek sizde kendi ayakkabınızı özel tasarım ile süsleyebilirsiniz.

source

eski-ayakkabı-yenileme-resimli-anlatım

İlginizi Çekebilir

penye ipten ayçiçeği paspas yapımı

PENYE İPTEN AYÇİÇEĞİ PASPAS YAPIMI

Son dönemlerde hobi ve örgü dünyasının yeni trendi penye ipler. Bu penye ipler sayesinde paspas, …

Leave a Reply

Your email address will not be published.