ESKİ BEBEK ÇORABINDAN SÜS ÇİÇEK YAPMAK

Eski bebek çorabından süs çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kolayca yapabileceğiniz çalışmayı evinizde süs niyetine kullanabilirsiniz. İlk görünüşte nasıl olur ya? diyebiliriz. Ancak oluyormuş. Bende ilk kez gördüm.

Eski çoraptan oyuncak yapmak veya süs yapmayı daha önce de paylaşmıştım. Ancak eski çoraptan çiçek yapmayı ilk kez paylaşıyorum. Hatta geçenlerde eski çoraptan çim adam yani çim kirpi oyuncak yapımıyla ilgili güzel bir çalışma paylaşmıştım. Bu yazımda da yine esrarengiz bir çalışma olarak çoraptan çiçek yapımı paylaştım.

Anlatımlı çalışmanın nasıl yapıldığını öğrenerek sizde kısa sürede bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Eski bebek çorabından süs yapmak için paylaştığım bu kolay ve eğlenceli çalışmayı değerlendirmek istediğiniz çoraplarınız ile yapabilirsiniz.

Evde kolay yapılan süs çalışmalarını sitemizde hatta bu yazımın hemen altında da bulabilirsiniz. Kolay çorap süs çalışmaları ile eğlenceli vakit geçirebilir ve kendinize yeni hobiler de edinmiş olursunuz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

eski-bebek-corabindan-sus-cicek-yapmak


TUNUS İŞİ ÖRME TEKNİĞİ NASIL YAPILIR? başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir