ESKİ BEBEK ÇORABINDAN SÜS ÇİÇEK YAPMAK

Eski bebek çorabından süs çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kolayca yapabileceğiniz çalışmayı evinizde süs niyetine kullanabilirsiniz. İlk görünüşte nasıl olur ya? diyebiliriz. Ancak oluyormuş. Bende ilk kez gördüm.

Eski çoraptan oyuncak yapmak veya süs yapmayı daha önce de paylaşmıştım. Ancak eski çoraptan çiçek yapmayı ilk kez paylaşıyorum. Hatta geçenlerde eski çoraptan çim adam yani çim kirpi oyuncak yapımıyla ilgili güzel bir çalışma paylaşmıştım. Bu yazımda da yine esrarengiz bir çalışma olarak çoraptan çiçek yapımı paylaştım.

Anlatımlı çalışmanın nasıl yapıldığını öğrenerek sizde kısa sürede bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Eski bebek çorabından süs yapmak için paylaştığım bu kolay ve eğlenceli çalışmayı değerlendirmek istediğiniz çoraplarınız ile yapabilirsiniz.

Evde kolay yapılan süs çalışmalarını sitemizde hatta bu yazımın hemen altında da bulabilirsiniz. Kolay çorap süs çalışmaları ile eğlenceli vakit geçirebilir ve kendinize yeni hobiler de edinmiş olursunuz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

eski-bebek-corabindan-sus-cicek-yapmak

İlginizi Çekebilir

RENGARENK ÇİÇEK MOTİFLİ KOLAY PATİK YAPIMI

Soğuk kış günlerinde sıcaklığı ile ayaklarınızı, rengarenk çiçekleri ile içinizi ısıtacak patikler örmeye hazır mısınız? …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *