ESKİ CD İLE DEKORATİF ÜRÜN YAPIMI

Eski CD ile dekoratif ürün yapımı, hepimizin çok hoşuna gidecek bir çalışmadır. Eski eşyaları kullanarak yepyeni bir dekoratif ürün elde etme fikri eminim her bayanın hoşuna gider. CD’lerin değerlendirilmesi konusunda çok sayıda farklı çalışma olmasına rağmen, ben bugün sizin için en çok hoşuma gidenini hazırlamak istedim. İlerleyen günlerde diğer çalışmalara da yer vermeyi düşünüyorum.

Bugün anlatacağım CD değerlendirme çalışmasında çok sayıda eski CD’ye ihtiyacınız olabilir. Bu CD sayısı, yenilemek istediğiniz eşyanızın boyutuna göre değişebilir. Örnek çalışmada yayvan, tepsiyi andıran bir tabağın dekoratif eşya olarak hazırlanması söz konusu olduğu için çok sayıda CD gerekli kullanılmış. Siz daha küçük bir eşya kullanabilir ya da sadece belirli bir kısmını kaplayabilirsiniz.

Eski CD değerlendirme çalışması için ilk olarak CD’leri dikkatli şekilde kırmanız gerekir. Bu aşamada keskin yerlerden ellerinizi korumaya özen gösterin. Tüm CD’leri kırdıktan sonra dekoratif işlem yapacağınız eşyanın üzerine küçük bir alandan başlayarak yapıştırıcı dökün ve yaydırın. Kurumadan Cd parçalarını dikkatli bir şekilde yapıştırın ve bu şekilde tüm eşyayı kaplayın. İşte bu kadar basit…

Eski CD’leri kullanarak yeni bir dekoratif ürün hazırlamak için aşağıdaki aşamaları izleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

eski-cd-ile-tabak-süslemek

source

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *