ESKİ ÇORAPTAN NASIL OYUNCAK TAVŞAN YAPILIR

Eski çoraptan nasıl oyuncak tavşan yapılır diyenler için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizdeki kullanmadığınız çoraplardan yapabilirsiniz. Kolay yapımı ve anlatımı sayesinde sizde eski çoraplarınızı çok sevimli oyuncak tavşanlara dönüştürebileceksiniz.

Kısa sürede yapabilir ve çocuklarınızı mutlu edecek oyuncak tavşan sahibi olabilirsiniz. Evi de güzelleştiren bu tür oyuncak çalışmalarını zorlanmadan kısa sürede yapabilirsiniz.

Göz için oyuncak göz takımı alabilir ve daha gerçekçi oyuncaklar yapabilirsiniz. Yapılışı adım adım altta yer alıyor. Çorabı neresinden keseceğiniz ve ne yapmanız gerektiği şekilde anlatılmış.

Tek yapmanız gereken kullanmadığınız çorapları bir araya getirmek, biraz pamuk veya yün, makas ve iğne iplik işinizi görecektir. Oyuncağı güzelleştirmek için istediğiniz gibi müdahale edebilirsiniz.

Kendinize göre fikirler yürütebilir ve oyuncak tavşan çalışmasını daha kısa sürede veya daha güzelini yapabilirsiniz. Anlatımlı çorap oyuncak çalışmalarını sitemizde daha çok bulabileceğiniz gibi hemen bu yazımızın altında çoraptan yapılan diğer oyuncaklara da ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-coraptan-nasil-oyuncak-tavsan-yapilir

source


ORMAN HAYVANLARI BOYAMA RESİM ÖRNEĞİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir