Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / ESKİ ÇORAPTAN NASIL OYUNCAK YAPILIR

ESKİ ÇORAPTAN NASIL OYUNCAK YAPILIR

Eski çoraptan nasıl oyuncak yapılır diyorsanız, bu yazımda paylaştığım çalışma tam size göre… kısa sürede nasıl yapıldığını öğrenerek sizde çok güzel ve şirin oyuncaklar yapmaya başlayacaksınız. Daha önce de çoraptan oyuncak yapmak için çeşitli çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum.

Onları da inceleyebilirsiniz. Kolayca yapıp çocuklarınızla oyunlar oynayabilirsiniz. Yada çocuk oyuncağı yerine evinize süs olarak da kullanmayı düşünebilirsiniz. Özellikle TV ünitesi önüne bu tür minyatür oyuncaklar çok yakışır. Bu tür oyuncakları dışarıda satıyorlar ve inanılmaz paralar istediklerini görebilirsiniz.

Bu yüzden böyle pratik çalışmalar sayesinde sizde nasıl yapıldıklarını öğrenerek kısa sürede yapmaya başlayabilirsiniz. Kısa sürede yapılışını öğrenip, sizde kullanmadığınız çorapları değerlendirerek onları oyuncaklara dönüştürebilirsiniz.

Bu yazımızda eski çoraptan baykuş oyuncak yapımı anlatılmış. Kısa sürede nasıl yapıldığını öğrenerek sizde aynısını kısa sürede yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

eski-coraptan-nasil-oyuncak-yapilir

Benzer Yazılar

RENGARENK ÇİÇEK MOTİFLİ KOLAY PATİK YAPIMI

Soğuk kış günlerinde sıcaklığı ile ayaklarınızı, rengarenk çiçekleri ile içinizi ısıtacak patikler örmeye hazır mısınız? …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir