ESKİ ÇORAPTAN NASIL OYUNCAK YAPILIR

Eski çoraptan nasıl oyuncak yapılır diyorsanız, bu yazımda paylaştığım çalışma tam size göre… kısa sürede nasıl yapıldığını öğrenerek sizde çok güzel ve şirin oyuncaklar yapmaya başlayacaksınız. Daha önce de çoraptan oyuncak yapmak için çeşitli çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum.

Onları da inceleyebilirsiniz. Kolayca yapıp çocuklarınızla oyunlar oynayabilirsiniz. Yada çocuk oyuncağı yerine evinize süs olarak da kullanmayı düşünebilirsiniz. Özellikle TV ünitesi önüne bu tür minyatür oyuncaklar çok yakışır. Bu tür oyuncakları dışarıda satıyorlar ve inanılmaz paralar istediklerini görebilirsiniz.

Bu yüzden böyle pratik çalışmalar sayesinde sizde nasıl yapıldıklarını öğrenerek kısa sürede yapmaya başlayabilirsiniz. Kısa sürede yapılışını öğrenip, sizde kullanmadığınız çorapları değerlendirerek onları oyuncaklara dönüştürebilirsiniz.

Bu yazımızda eski çoraptan baykuş oyuncak yapımı anlatılmış. Kısa sürede nasıl yapıldığını öğrenerek sizde aynısını kısa sürede yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

eski-coraptan-nasil-oyuncak-yapilir


YUMURTA KABUĞUNA DESEN ÇİZMEK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir