ESKİ ÇORAPTAN OYUNCAK KÖPEK YAPMAK

Eski çoraptan oyuncak köpek yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde keyifle yapabilirsiniz. Eski çoraptan oyuncak yapmak için daha önce değişik şablonlar ve anlatımlar paylaşmıştım. Onları da sitemizde bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

Anlatımlı çorap oyuncak çalışmaları sayesinde kısa sürede keyifle yapacağınız oyuncak çalışmalarını çocuklarınızı mutlu etmek içinde yapabilirsiniz. Oyuncak köpek yapmak için paylaştığım şablonu evinizde kullanmadığınız güzel çoraplarınızla yapabilirsiniz. Yapacağınız işlemler sırasıyla belirtiliyor.

Ne yapmanız gerektiği tek tek belirtilmiş. Kısa sürede yapabilir ve yaptığınız oyuncak çorap çalışmasını süs olarak evinizde de kullanabilirsiniz. Bu tür şirin oyuncak çalışmaları yapıp, sevdiğiniz kişilere de hediye edebilirsiniz. Anlatımlı oyuncak köpek çalışmasında oyuncak göz de kullanabilirsiniz.

Yapımı kolay olan çalışmayı severek yapacağınızı söyleyebilirim. Kısa sürede yapabilir ve çocuklarınızı da sevindirebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-coraptan-oyuncak-kopek-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

Rulodan dürbün yapımı

TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN DÜRBÜN YAPIMI

Evlerimizde kullandığımız ürünlerden bittikten sonra bazılarını geri dönüşüme çevirerek tekrardan değerlendirebiliyoruz. Tuvalet kağıdı rulolarını kullanarak …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *