Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / ESKİ ÇORAPTAN OYUNCAK TİMSAH YAPMAK

ESKİ ÇORAPTAN OYUNCAK TİMSAH YAPMAK

Eski çoraptan oyuncak timsah yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde kısa sürede yapabilir ve çocuklarınıza güzel oyuncaklar hazırlamış olursunuz. Çoraptan oyuncak yapmak için daha önce de çok güzel çalışmalar paylaşmıştım.

Anlatımlı oyuncak çalışmaları sayesinde sizde keyifli zaman geçirerek çocuklarınıza harika oyuncak çalışmaları yapabilirsiniz. Anlatımlı oyuncak yapmak için paylaştığım çalışma hem detay içeriyor. Hem de kısa sürede çocuklarınızla birlikte de yapabilirsiniz. Yapımı zor değil.

Kolay gibi gözüküyor. Kısa sürede yapabilir ve yaparken de eğlenebilirsiniz. Adım adım kolay oyuncak yapmak için diğer çalışmalar hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak.

Onları da inceleyebilirsiniz. Eski çoraptan oyuncak nasıl yapılır diyorsanız diğer çalışmalara da mutlaka bakmalısınız.

Beğeneceğiniz oyuncak çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilir ve çocuklarınıza bir pazar günü eğlenerek bu güzel oyuncak çalışmalarından hazırlayabilirsiniz. Kolay oyuncak yapmak için şimdi sizleri eski çoraptan timsah oyuncak yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-coraptan-oyuncak-timsah-yapmak

source

FERMUARLI KOLAY CÜZDAN NASIL YAPILIR başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Örgü Çanta Modelleri

ÖRGÜ ÇANTA MODELLERİ VE HALATTAN ÇANTA YAPIMI

Örgü Çanta Modelleri Her ortamda bireylerin yanından hiç ayrılmayan örgü çantalar, en büyük toplayıcılarımızdandır. Her …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir