ESKİ ELBİSE DEĞERLENDİRME ANLATIMLI

Eski elbise değerlendirme anlatımlı olarak bu yazımda bulunuyor. Adımları uygulayarak sizde eski gömlek ile eski kazağı birleştirerek yeni bir elbise yapabiliyorsunuz. Bu tür değerlendirme çalışmaları sayesinde kullanmadığınız eski elbiseleri veya sevdiğiniz kıyafetleri değiştirebilir ve dönüşüme uğratabilirsiniz.

Böylece farklı elbiselerden daha farklı kıyafetler ortaya çıkartmış olursunuz. Değişik kombin yapmakta zorlanıyorsanız veya uyum sorunları yaşıyorsanız bu tür kıyafet karmaşasına son verip, yeni elbiseler ortaya çıkarabilirsiniz. Eski elbise değerlendirme fikirleri olarak ilerleyen günlerde daha değişik geri dönüşüm çalışmaları paylaşmaya devam edeceğim. Bu tür çalışmaları ev hanımları hem takip ediyor.

Hem de evde benim gibi eskiyen penyeleri kesip el bezi veya temizlik bezi yapmak yerine daha değişik roller kazandırarak kullanmaya devam edebiliyorlar. Benzer elbise yenileme veya kıyafet kombin fikirleri hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Kolay yapılan çalışmalar sayesinde sizde evinizdeki elbiseleri yenileyebilir ve dantel süslemesi gibi çeşitli fikirlerle farklı elbiseler ortaya çıkarabilirsiniz.

Kıyafet yenileme fikirleri biraz el becerisi isteyen bir iş olduğu için her ev kadını bu işi yapamayabilir. Ancak resimli anlatımda ne yapmanız gerektiği adım adım verildiği için zorlanmadan yapılabilen bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-elbise-degerlendirme-anlatimli

source

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published.