ESKİ KAHVALTILIK TEPSİSİNDEN TAKI ASKILIĞI YAPMAK

Eski kahvaltılık tepsisinden takı asacağı yapmak isteyenler olabilir. Bu güzel değerlendirme çalışmasını seveceğinizi düşünüyorum. Hem kolay yapımı, hem de anlatımı sayesinde sizde kısa sürede çok güzel takı askılıkları yapabilirsiniz.

Kolay yapılan ahşap çalışmaları ve değerlendirme çalışmalarını çok seviyorum. Hem boş vakitlerimizi geçirmiş oluyoruz. Hem de kısa sürede tamamlanan bu güzel çalışmalarla eğlenmiş oluyoruz.

Evinizde değerlendirmeyi düşündüğünüz ahşap eşyaları yenileyebilir veya onlara yeni görevler atayabilirsiniz. Hem kısa sürede eğlenerek yapabilirsiniz. Hemde eski eşyaları anıları olanları atmamış ve yenilemiş olursunuz. Eski kahvaltılık tepsisinden nasıl askılık yapacağınız altta adım adım gösteriliyor.

Yapmanız gereken sprey boya ile boyamak ve duvara asmak. Daha sonra takılarınızı üzerine sermek. Bu tür akıllı değerlendirme çalışmaları ile sizde çok güzel dekoratif raflar yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

eski-kahvaltilik-tepsisinden-taki-askiligi-yapmak

İlginizi Çekebilir

Rulodan dürbün yapımı

TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN DÜRBÜN YAPIMI

Evlerimizde kullandığımız ürünlerden bittikten sonra bazılarını geri dönüşüme çevirerek tekrardan değerlendirebiliyoruz. Tuvalet kağıdı rulolarını kullanarak …

Leave a Reply

Your email address will not be published.