ESKİ KAHVALTILIK TEPSİSİNDEN TAKI ASKILIĞI YAPMAK

Eski kahvaltılık tepsisinden takı asacağı yapmak isteyenler olabilir. Bu güzel değerlendirme çalışmasını seveceğinizi düşünüyorum. Hem kolay yapımı, hem de anlatımı sayesinde sizde kısa sürede çok güzel takı askılıkları yapabilirsiniz.

Kolay yapılan ahşap çalışmaları ve değerlendirme çalışmalarını çok seviyorum. Hem boş vakitlerimizi geçirmiş oluyoruz. Hem de kısa sürede tamamlanan bu güzel çalışmalarla eğlenmiş oluyoruz.

Evinizde değerlendirmeyi düşündüğünüz ahşap eşyaları yenileyebilir veya onlara yeni görevler atayabilirsiniz. Hem kısa sürede eğlenerek yapabilirsiniz. Hemde eski eşyaları anıları olanları atmamış ve yenilemiş olursunuz. Eski kahvaltılık tepsisinden nasıl askılık yapacağınız altta adım adım gösteriliyor.

Yapmanız gereken sprey boya ile boyamak ve duvara asmak. Daha sonra takılarınızı üzerine sermek. Bu tür akıllı değerlendirme çalışmaları ile sizde çok güzel dekoratif raflar yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

eski-kahvaltilik-tepsisinden-taki-askiligi-yapmak


EVDE ŞİŞE SÜSLEME DEKOR ÇALIŞMALARI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir