ESKİ KAZAKTAN BAŞLIK BERE YAPMAK

Eski kazaktan başlık bere yapmak için bulduğum bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi umuyorum. Çünkü ben çok beğendim. İlk fırsatta eski kazaklardan böyle başlık yapmayı deneyeceğim. Evinizde kullanmadığınız ve artık kullanmayı düşünmediğiniz birçok kazak olabilir.

Onları değerlendirebilir ve onlardan yeni eşyalar ve kıyafetler üretebilirsiniz. Kıyafet değerlendirme ve eskileri yenileme fikirleri olarak ilerleyen günlerde daha çok paylaşım içinde bulunacağımı söyleyebilirim. Eski kazaktan bere nasıl yapılır? diye aklınıza soru işaretleri takılabilir.

Çünkü daha önce penyeden kıyafet yapmak, eski tişörtten saç bandı yapmak gibi birçok çalışma paylaştığımı söyleyebilirim. Hatta o paylaşımlarım bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Bu tür çalışmaları seviyorsanız, sitemizi takip etmeyi bırakmayın. Şimdi sizlere bu güzel çalışma da ne yapıldığını özetleyeceğim. Öncelikle rengi önemli olmayan eski bir kazağı alıp, kol kısımlarını kesiyorsunuz.

Kestikten sonra içine doğru dikmeniz gerekecek. Burada biraz el becerisi istiyor. Dikiş işlemleri ile aranız yoksa da bir terziye verip kısa sürede dikiş işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Evde kendiniz de yapabilirsiniz. Kazağın kol kısmını bere olarak değerlendirdikten sonra diğer kısımlarından da yine patik dahi yapabilirsiniz.

Bununla ilgili diğer çalışmalarımıza göz atmanız gerekiyor. Evde kolay patik yapmak, evde kolay bere yapmak gibi birçok güzel çalışmayı sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-kazaktan-yeni-baslik-bere-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

Fincan ignedanlik yapimi

FİNCAN İĞNEDANLIK YAPIMI

  Biçki, dikiş, örgü ile uğraşılan her evde bir iğnedanlık olmazsa olmaz ürünler arasındadır. Sanırım …

Leave a Reply

Your email address will not be published.