ESKİ KAZAKTAN BAŞLIK BERE YAPMAK | Kendinyapsana.com
Ana Sayfa / ÖRGÜ/TIĞ İŞİ / BERE MODELLERİ / ESKİ KAZAKTAN BAŞLIK BERE YAPMAK

ESKİ KAZAKTAN BAŞLIK BERE YAPMAK

Eski kazaktan başlık bere yapmak için bulduğum bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi umuyorum. Çünkü ben çok beğendim. İlk fırsatta eski kazaklardan böyle başlık yapmayı deneyeceğim. Evinizde kullanmadığınız ve artık kullanmayı düşünmediğiniz birçok kazak olabilir.

Onları değerlendirebilir ve onlardan yeni eşyalar ve kıyafetler üretebilirsiniz. Kıyafet değerlendirme ve eskileri yenileme fikirleri olarak ilerleyen günlerde daha çok paylaşım içinde bulunacağımı söyleyebilirim. Eski kazaktan bere nasıl yapılır? diye aklınıza soru işaretleri takılabilir.

Çünkü daha önce penyeden kıyafet yapmak, eski tişörtten saç bandı yapmak gibi birçok çalışma paylaştığımı söyleyebilirim. Hatta o paylaşımlarım bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Bu tür çalışmaları seviyorsanız, sitemizi takip etmeyi bırakmayın. Şimdi sizlere bu güzel çalışma da ne yapıldığını özetleyeceğim. Öncelikle rengi önemli olmayan eski bir kazağı alıp, kol kısımlarını kesiyorsunuz.

Kestikten sonra içine doğru dikmeniz gerekecek. Burada biraz el becerisi istiyor. Dikiş işlemleri ile aranız yoksa da bir terziye verip kısa sürede dikiş işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Evde kendiniz de yapabilirsiniz. Kazağın kol kısmını bere olarak değerlendirdikten sonra diğer kısımlarından da yine patik dahi yapabilirsiniz.

Bununla ilgili diğer çalışmalarımıza göz atmanız gerekiyor. Evde kolay patik yapmak, evde kolay bere yapmak gibi birçok güzel çalışmayı sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-kazaktan-yeni-baslik-bere-yapmak

source

ESKİ ELBİSE DEĞERLENDİRME ANLATIMLI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Örgü Çanta Modelleri

ÖRGÜ ÇANTA MODELLERİ VE HALATTAN ÇANTA YAPIMI

Örgü Çanta Modelleri Her ortamda bireylerin yanından hiç ayrılmayan örgü çantalar, en büyük toplayıcılarımızdandır. Her …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir