ESKİ KAZAKTAN KÖPEK YATAĞI YAPMAK

Eski kazaktan köpek yatağı yapmak başlıklı bu konum ile evdeki sevimli dostlarımız için çok hoş bir yatak hazırlamanın aşamalarını sizlere aktaracağım. Sadece köpekler için değil evde beslenebilen kedi gibi diğer evcil hayvanlar için de ideal olan bu çalışmanın detaylarını gelin bir kezde birlikte inceleyelim.

Kazaktan köpek yatağı yapmak için kullanılmayan geniş bir kazağa, bir yastığa, küçük bir parça kumaş, bir miktar elyaf ya da süngere ve dikiş için iğneye ipliğe ihtiyaç vardır. Bu malzemeleri sağladıktan sonra kısa sürede kolay bir şekilde evcil dostlarınız için yumuşak ve kullanışlı bir yatak hazırlayabilirsiniz.

Kazaktan köpek yatağı yapmak için ilk olarak kazak içine yastığı yerleştirin. Sonrasında kol kısımlarına elyaf ya da süngerleri sıkıştırın. En son uzun kumaş parçasını iki kolun birleşim yerine dikerek köpek yatağı yapımını tamamlayabilirsiniz.

Eski kazaktan köpek yatağı yapımında kullanılan kazağın kumaşının dayanıklı ve mevsime göre sıcak ya da serin tutma özelliğinin olması, evcil dostlarımız açısından daha iyi bir seçim olacaktır. Aynı çalışmayı biraz daha küçük boyutlu kazaklar ile kediler için de yapabilirsiniz.

source

eski-kazaktan-köpek-yatağı-yapmak


LASTİK TOKA İLE SAÇ ÖRGÜSÜ YAPIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir