ESKİ KAZAKTAN KÖPEK YATAĞI YAPMAK

Eski kazaktan köpek yatağı yapmak başlıklı bu konum ile evdeki sevimli dostlarımız için çok hoş bir yatak hazırlamanın aşamalarını sizlere aktaracağım. Sadece köpekler için değil evde beslenebilen kedi gibi diğer evcil hayvanlar için de ideal olan bu çalışmanın detaylarını gelin bir kezde birlikte inceleyelim.

Kazaktan köpek yatağı yapmak için kullanılmayan geniş bir kazağa, bir yastığa, küçük bir parça kumaş, bir miktar elyaf ya da süngere ve dikiş için iğneye ipliğe ihtiyaç vardır. Bu malzemeleri sağladıktan sonra kısa sürede kolay bir şekilde evcil dostlarınız için yumuşak ve kullanışlı bir yatak hazırlayabilirsiniz.

Kazaktan köpek yatağı yapmak için ilk olarak kazak içine yastığı yerleştirin. Sonrasında kol kısımlarına elyaf ya da süngerleri sıkıştırın. En son uzun kumaş parçasını iki kolun birleşim yerine dikerek köpek yatağı yapımını tamamlayabilirsiniz.

Eski kazaktan köpek yatağı yapımında kullanılan kazağın kumaşının dayanıklı ve mevsime göre sıcak ya da serin tutma özelliğinin olması, evcil dostlarımız açısından daha iyi bir seçim olacaktır. Aynı çalışmayı biraz daha küçük boyutlu kazaklar ile kediler için de yapabilirsiniz.

source

eski-kazaktan-köpek-yatağı-yapmak

İlginizi Çekebilir

penye ipten ayçiçeği paspas yapımı

PENYE İPTEN AYÇİÇEĞİ PASPAS YAPIMI

Son dönemlerde hobi ve örgü dünyasının yeni trendi penye ipler. Bu penye ipler sayesinde paspas, …

Leave a Reply

Your email address will not be published.