ESKİ KİLİMDEN OTANTİK ELBİSE YAPMAK

Eski kilimden otantik elbise yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde kısa sürede evinizde yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde çok güzel otantik elbise sahibi olabilirsiniz. Bu tür elbiseler her zaman çok seviliyor ve tercih ediliyor.

Özellikle de deniz sezonu açıldığında bu tür desenli veya benzer kıyafetleri çokça görebilirsiniz. İnce kilimlerden alıp sizde evinizde bu güzel kıyafetleri kısa sürede yapabilirsiniz. Zorlanmadan yapabilmeniz için altta paylaştığım çalışmanın detayları yer alıyor.

Kısa sürede yapabilir ve eski kilimden otantik elbise çalışması ile yeni kıyafetlere de sahip olmuş olursunuz. Bu tür kıyafet çalışmaları yapıp, satabilir ve iyi paralar da kazanabilirsiniz. Anlatımlı kıyafet yapımı veya elbise değerlendirme çalışmalarını hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz.

Benzer kıyafet çalışmalarını yine buldukça sizlere paylaşmaya çalışacağım. Şimdi sizleri bu güzel otantik kıyafet yapımıyla ilgili çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

eski-kilimden-otantik-elbise-yapmak


ESKİ KAHVALTILIK TEPSİSİNDEN TAKI ASKILIĞI YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir