ESKİ KOMİDİN YENİLEME ÖRNEĞİ

Eski komidin yenileme örneğini ilk gördüğümde, evimdeki eşyalar aklıma geldi. Sizde evinizdeki eski eşyaları bu şekilde yenileyebilir ve değişik görevler verebilirsiniz. Anlatımlı eski eşya yenileme çalışmalarını sitemizde ki değerlendirme kategorisinde bol bol bulabilirsiniz.

Hem anlatımlı olması hem de kısa sürede yapabileceğiniz özelliklerde olması nedeniyle bu güzel çalışmayı mutlaka yapmanızı öneriyorum. Aynısını yapmasanız bile eskileri yenileme fikri olarak size de fikirler vereceğini düşünüyorum.

Anlatımlı çalışma sayesinde sizde tüm eski eşyalarınızı atmak yerine onları yenileyebilirsiniz. Bir önceki paylaşımlarımda eski kahvaltı tepsisini askılık yapmak gibi dönüşüm çalışmalarını da sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Anlatımlı değerlendirme çalışmaları ile sizde çok güzel ve kolay çalışmalarla evinizi güzelleştirebilirsiniz. Eski anısı olan eşyaları da yenilemiş olur ve sürekli kullanmaya devam edebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel değerlendirme örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

eski-komidin-yenileme-ornegi


DEKORATİF AĞAÇLI TABLO YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir