Ana Sayfa / AHŞAP İŞLERİ / ESKİ KOMİDİN YENİLEME ÖRNEĞİ


ESKİ KOMİDİN YENİLEME ÖRNEĞİ

Eski komidin yenileme örneğini ilk gördüğümde, evimdeki eşyalar aklıma geldi. Sizde evinizdeki eski eşyaları bu şekilde yenileyebilir ve değişik görevler verebilirsiniz. Anlatımlı eski eşya yenileme çalışmalarını sitemizde ki değerlendirme kategorisinde bol bol bulabilirsiniz.

Hem anlatımlı olması hem de kısa sürede yapabileceğiniz özelliklerde olması nedeniyle bu güzel çalışmayı mutlaka yapmanızı öneriyorum. Aynısını yapmasanız bile eskileri yenileme fikri olarak size de fikirler vereceğini düşünüyorum.

Anlatımlı çalışma sayesinde sizde tüm eski eşyalarınızı atmak yerine onları yenileyebilirsiniz. Bir önceki paylaşımlarımda eski kahvaltı tepsisini askılık yapmak gibi dönüşüm çalışmalarını da sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Anlatımlı değerlendirme çalışmaları ile sizde çok güzel ve kolay çalışmalarla evinizi güzelleştirebilirsiniz. Eski anısı olan eşyaları da yenilemiş olur ve sürekli kullanmaya devam edebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel değerlendirme örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

eski-komidin-yenileme-ornegi

DEKORATİF AĞAÇLI TABLO YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

hücre modeli yapilisi

HÜCRE MODELİ ÖDEVİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMI

Ödev konularından olan hücre modeli yapılışı ödevi için nasıl yapılır ve videolu anlatımını sizler için …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir