ESKİ KUMAŞTAN SAÇ BANDANASI YAPMAK

Eski kumaştan saç bandanası yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde kullanmadığınız kumaşlar için yapmayı düşünebilirsiniz. Daha önceden de bu tür güzel değerlendirme çalışmaları paylaşmıştım. Onlara da benziyor. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı kısa sürede eski tişörtten yapabilirsiniz.

Eski penyeden saç bandı yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde kısa sürede çok güzel saç bandı veya benzeri çalışmalar yapabilirsiniz.

Eskileri değerlendirme çalışmaları olarak paylaştığım tüm çalışmaları severek yapabilirsiniz. Hem boş vakitleri geçirmek için güzel çalışmalar olduğunu düşünüyorum. Hem de kolay yapıldığı için kendinize yeni eşyalar da yapmış oluyorsunuz.

Eskileri değerlendirme adına sitemizde oldukça fazla sayıda çalışma yer alıyor. Onları da mutlaka incelemelisiniz. Şimdi sizleri bu güzel eskiyi değerlendirme çalışmasına örnek olan saç bandanası yapmak için çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

eski-kumastan-sac-bandanasi-yapmak

İlginizi Çekebilir

RENGARENK ÇİÇEK MOTİFLİ KOLAY PATİK YAPIMI

Soğuk kış günlerinde sıcaklığı ile ayaklarınızı, rengarenk çiçekleri ile içinizi ısıtacak patikler örmeye hazır mısınız? …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *