ESKİ PENYE YENİLEME FİKİRLERİ

Eski penye yenileme fikirlerini paylaşmaya devam ediyoruz. Bir önceki çalışmalarda eski penyeden paspas yapmak veya benzeri çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum. Bu yazımda ise eski penyeyi değerlendirme yerine, yenileme fikri paylaştım. Bu tür çalışmalarla sizde eski tişörtlerinizi yenileyebilirsiniz.

Eski penye yenileme ve eski tişört yenileme çalışmaları ile kıyafetlerinizi yenileyebilirsiniz. Anlatımlı yenileme çalışmasında aşama aşama ne yapılacağı belirtiliyor. Kısa sürede sizde bu tür yenileme fikirleri ile çok güzel ve eğlenceli çalışmalar yapabilirsiniz.

Evde penye yenileme ve tişört yenileme fikirlerini sitemizde ki ” Değerlendirme ” kategorisinde sıkça bulabilirsiniz. Her gün en az bir yazımızın yenileme veya değerlendirme üzerine olduğunu da belirtmek isterim. Evde eski penye değerlendirme çalışmaları ile hem boş zamanlarınızı değerlendirmiş oluyorsunuz.

Hem de eski kıyafetlerinizi atmadan onlara yeni roller ve hayatlar kazandırmış oluyorsunuz. Anlatımlı yenileme çalışmaları sayesinde sizde eski penye yenileme veya eski tişört yenileme çalışmaları ile çok güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Anlatımlı kıyafet yenileme çalışması ise şöyle ;

eski-penye-yenileme-fikirleri

source


ANLATIMLI ÖRGÜ DERİ BİLEKLİK YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir