Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / ESKİ PENYE YENİLEME FİKİRLERİ

ESKİ PENYE YENİLEME FİKİRLERİ

Eski penye yenileme fikirlerini paylaşmaya devam ediyoruz. Bir önceki çalışmalarda eski penyeden paspas yapmak veya benzeri çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum. Bu yazımda ise eski penyeyi değerlendirme yerine, yenileme fikri paylaştım. Bu tür çalışmalarla sizde eski tişörtlerinizi yenileyebilirsiniz.

Eski penye yenileme ve eski tişört yenileme çalışmaları ile kıyafetlerinizi yenileyebilirsiniz. Anlatımlı yenileme çalışmasında aşama aşama ne yapılacağı belirtiliyor. Kısa sürede sizde bu tür yenileme fikirleri ile çok güzel ve eğlenceli çalışmalar yapabilirsiniz.

Evde penye yenileme ve tişört yenileme fikirlerini sitemizde ki ” Değerlendirme ” kategorisinde sıkça bulabilirsiniz. Her gün en az bir yazımızın yenileme veya değerlendirme üzerine olduğunu da belirtmek isterim. Evde eski penye değerlendirme çalışmaları ile hem boş zamanlarınızı değerlendirmiş oluyorsunuz.

Hem de eski kıyafetlerinizi atmadan onlara yeni roller ve hayatlar kazandırmış oluyorsunuz. Anlatımlı yenileme çalışmaları sayesinde sizde eski penye yenileme veya eski tişört yenileme çalışmaları ile çok güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Anlatımlı kıyafet yenileme çalışması ise şöyle ;

eski-penye-yenileme-fikirleri

source

İlginizi Çekebilir

penye ipten ayçiçeği paspas yapımı

PENYE İPTEN AYÇİÇEĞİ PASPAS YAPIMI

Son dönemlerde hobi ve örgü dünyasının yeni trendi penye ipler. Bu penye ipler sayesinde paspas, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir