Ana Sayfa / KENDİN YAP / DIY / ESKİ PENYEDEN KELEBEK MODELLİ ELBİSE YAPMAK

ESKİ PENYEDEN KELEBEK MODELLİ ELBİSE YAPMAK

Eski penyeden kelebek modelli elbise yapmak için paylaştığım çalışma da birkaç adımda sizde eski penyenizi yeni bir elbiseye dönüştürebileceksiniz. Değerlendirme çalışmaları sayesinde sizde eski kıyafetlerinizi değerlendirerek çok güzel yeni kıyafetlere sahip olabilirsiniz. Atmaya kıyamadığımız penye veya tişörtleri genelde saklarız.

Zamanla da aşınır ve eskirler. Daha sonra ya kesip bez yaparız. Yada temizlik bezi yerine parça kumaş olarak çalışmalarımızda kullanırız. Eski penyeden kelebek modelli kıyafet yapmak için altta paylaştığım çalışma da ki adımları sizde eski penyenize uygulayabilir ve çok güzel şık kıyafetler yapabilirsiniz.

En azından kelebek motifli kıyafeti giydiğinizde altına farklı bir iç çamaşır giyebilir ve değişik kombinler de yapabilirsiniz. Bu tür fikirler sayesinde hem eskileri değerlendirmiş oluyorsunuz. Hem de anılarla dolu eski kıyafetleri değerlendirmiş oluyorsunuz.

Eski penyeden kelebek modelli elbise yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde sizde zorlanmadan kısa sürede bu tür çalışmalar yapabilmektesiniz. Evde kolay elbise değerlendirme çalışmaları ile sizde eski eşyalarınızı yenileyebileceksiniz.

Kolay yenileme çalışmalarını sitemizdeki ” Değerlendirme ” kategorisinde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-penyeden-kelebek-modelli-elbise-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

damat-bohcasi-1

DAMAT BOHÇASI HAZIRLAMA

Damat bohçası, yeni evlenecek olan çiftlerin birbirleri için yapmış oldukları bohçalara verilen isimdir. Tahmin edebileceğiniz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir