ESKİ PENYEDEN SAÇ BANDI YAPMAK

Eski penyeden saç bandı yapmak için paylaştığımız bu kolay çalışmayı sizde zorlanmadan kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma da yer alan detayları tek tek yerine getirerek aynısını yapabilirsiniz. Eski penyeleri değerlendirerek onlardan çok güzel saç bandı veya saç tokaları yapabilirsiniz.

Daha önce de birçok kez bu tür benzer çalışmaları paylaştığımızı hemen bu yazımızın altındaki benzer çalışmalarda görebilirsiniz. Eski tişört değerlendirme ve yenileme çalışmalarına da ulaşacağınız sitemizde bu tür çalışmalardan çokça yararlanacaksınız.

Adım adım nasıl yapıldığını öğrenerek sizde kısa sürede çok güzel ve sevimli saç bandı modelleri yapabileceksiniz. Anlatımlı çalışma da yer alan adımları uygulayarak sizde kısa sürede saç bandı modeli yapabilirsiniz. Evde kolay saç bandı yapmak için paylaştığım diğer çalışmalardan farklı olarak bu güzel çalışma da örgü işlemi de var.

Bu tür örgü saç bandı çalışmaları ile sizde çok değişik renkli saç bandı eşyalarına sahip olabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

eski-penyeden-sac-bandi-yapmak


YUMURTA KABUĞUNA DESEN ÇİZMEK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir