ESKİ PENYEYİ ŞIK ELBİSEYE DÖNÜŞTÜRMEK

Eski penyeyi şık elbiseye dönüştürmek için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde evinizde kısa sürede yapabilirsiniz. Keyifli çalışmayı kısa sürede yapıp giymeye de başlayabilirsiniz. Daha önce de değerlendirme kategorisinde bu tür çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum.

Kolay yapılan değerlendirme çalışmaları sayesinde sizde çok güzel eski elbiseleri yeni kıyafetlere dönüştürebilirsiniz. Resimli anlatımda aşama aşama ne yapmanız gerektiği belirtilmiş. Kısa sürede aynısını yapabilir ve keyifle giyebilirsiniz. Anlatımlı eskileri değerlendirme çalışmaları sayesinde sizde çok güzel elbiselere sahip olacaksınız.

Benzer paylaşımlar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da incelemenizi öneriyorum. Kolay yapılan eski değerlendirme çalışmalarını buldukça yine bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Benzerlerini sitemizde bolca bulabilirsiniz.

Eski penyeyi mini etek yapabilirsiniz. Eski tişörtü yeni kıyafete dönüştürebilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Bu tür değişimleri yaparak etrafınızdaki insanları da şaşırtabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

eski-penyeyi-sik-elbiseye-donusturmek


FERMUARLI KOLAY CÜZDAN NASIL YAPILIR başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir