Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / ESKİ PENYEYİ ŞIK ELBİSEYE DÖNÜŞTÜRMEK


ESKİ PENYEYİ ŞIK ELBİSEYE DÖNÜŞTÜRMEK

Eski penyeyi şık elbiseye dönüştürmek için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde evinizde kısa sürede yapabilirsiniz. Keyifli çalışmayı kısa sürede yapıp giymeye de başlayabilirsiniz. Daha önce de değerlendirme kategorisinde bu tür çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum.

Kolay yapılan değerlendirme çalışmaları sayesinde sizde çok güzel eski elbiseleri yeni kıyafetlere dönüştürebilirsiniz. Resimli anlatımda aşama aşama ne yapmanız gerektiği belirtilmiş. Kısa sürede aynısını yapabilir ve keyifle giyebilirsiniz. Anlatımlı eskileri değerlendirme çalışmaları sayesinde sizde çok güzel elbiselere sahip olacaksınız.

Benzer paylaşımlar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da incelemenizi öneriyorum. Kolay yapılan eski değerlendirme çalışmalarını buldukça yine bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Benzerlerini sitemizde bolca bulabilirsiniz.

Eski penyeyi mini etek yapabilirsiniz. Eski tişörtü yeni kıyafete dönüştürebilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Bu tür değişimleri yaparak etrafınızdaki insanları da şaşırtabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

eski-penyeyi-sik-elbiseye-donusturmek

FERMUARLI KOLAY CÜZDAN NASIL YAPILIR başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

hücre modeli yapilisi

HÜCRE MODELİ ÖDEVİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMI

Ödev konularından olan hücre modeli yapılışı ödevi için nasıl yapılır ve videolu anlatımını sizler için …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir