Ana Sayfa / AHŞAP İŞLERİ / ESKİ SEHPA SÜSLEME FİKİRLERİ

ESKİ SEHPA SÜSLEME FİKİRLERİ

Eski sehpa süsleme fikirleri arasında güzel bir örnek olan bu güzel çalışmayı sizlerle de paylaşmak istedik. Eski sehpa süsleme fikirlerini sitemizde daha önce de değerlendirme kategorisinde paylaşmıştık. Onları inceleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenebilir ve kolayca sizde yapabilirsiniz.

Eski sehpa süsleme çalışmaları sayesinde evinizde atmaya kıyamadığınız veya yenilemeyi düşündüğünüz sehpalara işlem uygulayabilirsiniz. Eski sehpa süsleme çalışmaları sayesinde paylaştığım bu güzel çalışmayı zorlanmadan yapabileceğinizi söylemek isterim.

Kısa sürede yapabilir ve evinizi dekoratif anlamda güzelleştirebilirsiniz. Bu tür kolay çalışmalar sayesinde keyifli zaman geçirebileceğinizi de söylemek isterim. Hem yapımı kolay. Hem de anlatımlı resimlerde ne yapmanız gerektiği açık açık vurgulanmış.

Kısa sürede eski sehpa üzerine motif veya resim çizerek onları yenileyebilir ve bambaşka görüntülere sahip olmalarını sağlayabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel örnek ve çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

eski-sehpa-susleme-fikirleri

TUNUS İŞİ ÖRME TEKNİĞİ NASIL YAPILIR? başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

karton kutudan ev yapimi

BİSKUVİ KUTUSUNDAN KOLAY EV YAPIMI

Bisküvi Kutusundan Kolay Ev Yapımı Özellikle kız çocuklarının severek oynadığı bebek evlerini anneler evde kolay …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir