ESKİ SEHPA SÜSLEME FİKİRLERİ

Eski sehpa süsleme fikirleri arasında güzel bir örnek olan bu güzel çalışmayı sizlerle de paylaşmak istedik. Eski sehpa süsleme fikirlerini sitemizde daha önce de değerlendirme kategorisinde paylaşmıştık. Onları inceleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenebilir ve kolayca sizde yapabilirsiniz.

Eski sehpa süsleme çalışmaları sayesinde evinizde atmaya kıyamadığınız veya yenilemeyi düşündüğünüz sehpalara işlem uygulayabilirsiniz. Eski sehpa süsleme çalışmaları sayesinde paylaştığım bu güzel çalışmayı zorlanmadan yapabileceğinizi söylemek isterim.

Kısa sürede yapabilir ve evinizi dekoratif anlamda güzelleştirebilirsiniz. Bu tür kolay çalışmalar sayesinde keyifli zaman geçirebileceğinizi de söylemek isterim. Hem yapımı kolay. Hem de anlatımlı resimlerde ne yapmanız gerektiği açık açık vurgulanmış.

Kısa sürede eski sehpa üzerine motif veya resim çizerek onları yenileyebilir ve bambaşka görüntülere sahip olmalarını sağlayabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel örnek ve çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

eski-sehpa-susleme-fikirleri


TUNUS İŞİ ÖRME TEKNİĞİ NASIL YAPILIR? başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir