ESKİ T-SHIRTTEN ŞIK BİR BLUZ YAPMAK

Eski t-shirtten şık bir bluz yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise bu yazımdaki talimatları incelemenizi öneriyoruz. Eski t-shirtlerin artık çöpe atılmadığı ve özellikle tatilde kullanılabilecek çok şık bluzlara dönüştüğünü söyleyebiliriz.

Eski ama yıpranmamış olan t-shirtlerinizi artık çöpe atmayın! Çeşitli kendin yap projeleri ile bu t-shirtleri yeniden değerlendirebilirsiniz. Ayrıca, kendi el emeğiniz olarak tasarlayabileceğiniz bu t-shirtler ile çok şık bir görünüme kavuşacaksınız. Özellikle yaz tatiline çıktığınızda, dikkat çekici ve hoş bluzlar ile görünmek istersiniz. İşte bu durumda da yeniden alışveriş yapıp, masraf etmenize gerek kalmıyor. Eski t-shirtleri kullanarak yepyeni bluzlar haline getirebilirsiniz. Makalemde yer verdiğim t-shirt tasarımı çok şık ve özel akşamlarda rahatlıkla giyilebilecek bir bluz. Gece kulübüne giderken veya plajda bikini ile rahatlıkla kombinlenebilecek bir bluzu kendi ellerinizle yapmak çok keyifli olacaktır.

Eski t-shirtü kullanarak çok şık bir bluz yapmak için ihtiyacınız olan tek şey; eski t-shirt ve makas. T-shirte makas ile şekil vererek çok şık bir bluz haline getirebilirsiniz.

Source

eski-tshirtten-bluz-yapmak

İlginizi Çekebilir

TELEFON ŞARJ KUTUSU YAPMAK RESİMLİ ANLATIM

Telefon şarj kutusu yapmak resimli anlatım başlığı ile ele aldığım konumda sizlerle pratik bir bilgi …

Leave a Reply

Your email address will not be published.