ETAMİN ÖRNEKLERİ

Etamin Örnekleri

 

 

Etamin örnekleri, örgüyü seven ya da ilgi duyan kişiler tarafından çokça kullanılan ürünler arasındadır. Örgünün en güzel örnekleri arasında yer alan etaminler ile pek çok el işini yapabilmeniz mümkün. Kültürümüzde etaminin en çok kullanıldığı yerler arasında seccadeler bulunuyor. Gerçekten de gelin çeyizlerini incelediğiniz zaman etamin seccadelerin oldukça ön planda olduğunu görebilmek mümkün.

etamin-ornekleri-1
etamin-ornekleri-1

Bunun dışında etamini çok daha fazla yerde de görebilir ve bunları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Etamin model kumaşa çeşitli şekilleri işleyebilmek oldukça büyük bir yetenektir. Çiçek şekilleri etamin dokusunda son derece ön plana çıkan şekiller arasında yer almakta, pek çok kişi etamin yaparken bu modelleri tercih etmektedir. Hanımların favorisi olan bu modelleri incelemek ve kendiniz ile ilgili bir fikir edinmek için de bizim internet sitemizi kullanabilirsiniz. Birçok etamin örneği ve diğer örgü çeşitlerine de sizler için yer vermekteyiz.

 

En Güzel Etamin Örnekleri

 

Etamin örnekleri her geçen gün yenilenmekle beraber, birçok kişi  kendi çeyizinin en güzel olmasını istemektedir. Çeşitli örnekleri kendi başınıza da örebilir, etamin modeller ile çeyizinizi bezeyebilirsiniz. En güzel etamin örnekleri hakkında fikir almak için yapabilecekleriniz arasında, örgü modellerini takip etmek gelebilmektedir.

etamin-ornekleri-2
etamin-ornekleri-2

 

Etamin kullanarak oluşturmuş olduğunuz ürünleri satışa çıkarabileceğinizi biliyor muydunuz? Pek çok kişi bu yöntemi tercih eder. Biz de sizin için kullanabileceğiniz modellerden birkaçına yer verdik.

İlginizi Çekebilir

NAKO ÖRGÜ MODELLERİ

Nako Örgü Modelleri   El örgüleri, kültürümüzün çok önemli bir parçasını oluşturan unsurlar arasında yer …

Leave a Reply

Your email address will not be published.