EVA KAĞIDI İLE KELEBEKLİ DUVAR SÜSÜ YAPMAK

Eva kağıdı ile kelebekli duvar süsü yapmak hem çok kolay hem de çok keyifli. Eva kağıdı, yumuşak dokulu yapısı ile çok zevkli bir elişi malzemesidir. Bu kağıt ile çok çeşitli dekoratif eşyalar ve süsler hazırlayabilirsiniz.

Eva Kağıdı ile Duvar Süsü Yapımı

Eva kağıdı, yumuşak yapısı sayesinde kolay kullanım için ideal bir malzemedir. Kesimi oldukça pratik olduğu için hayal ettiğiniz tasarımları kolayca ortaya çıkarabilirsiniz. Eva kağıdı ile ev süsleri yapmak hem çok basit hem de çok zevklidir. Duvar süsü ve kapı süsü yapımında sıkça kullanılan bu kağıtlar ile duvar stickerı bile yapabilirsiniz. Eva kağıtlarının kendinden yapışkanlı olanlarını da kırtasiyeden bulabilirsiniz. Bu yazımda örnek vermek istediğim duvar süsü için yapışkan olmayan eva kağıdını tercih etmelisiniz. Aşağıdaki görselde belirtilen talimatları inceleyerek öncelikle kelebek kanatlarınızı kesin. Daha sonra yapıştırıcı yardımı ile resimde belirtildiği gibi kelebek haline getirin. Bir ip yardımıyla da duvara veya kapıya asılabilir hale getirebilirsiniz.

Source

eva-kagidi-ile-kelebekli-duvar-susu-yapmak


EVA KAĞIDI NEDİR, NASIL KULLANILIR? başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir