Ana Sayfa / EVA KAĞIDI / EVA KAĞIDINDAN BEBEK MAGNETİ ÖRNEKLERİ

EVA KAĞIDINDAN BEBEK MAGNETİ ÖRNEKLERİ

Eva kağıdından bebek magneti örnekleri, son zamanlarda en çok kullanılan el işleridir. Bebek magnetleri, yeni doğan bebek ziyaretlerinde ve bebek mevlüdünde misafirlere hediye olarak dağıtılmaktadır. Siz de kendi ellerinizle hazırladığınız magnetleri misafirlere dağıtmak isterseniz, bu yazımda yer verdiğim örnekleri inceleyebilirsiniz.

Eva Kağıdından Bebek Magneti Modelleri

Kız bebekler için de erkek bebekler için de uygun olan bu magnet fikirleri ile siz de kolayca tasarım yapabilirsiniz. Renkli eva kağıtlarını kullanarak istediğiniz tasarımları kolayca ortaya çıkarabilirsiniz. Oluşturduğunuz tasarımların arkasında kullanılacak mıknatısı kırtasiyelerde bulabilirsiniz. Magnet tasarımlarını hazırladıktan sonra silikon vb. bir yapıştırıcı ile mıknatısları yapıştırabilirsiniz. Hazırladığınız magnetlerin kenarına bebeğinizin isminin yazılı olduğu kağıtları ekleyebilirsiniz. Eğer bu yazı kağıtlarını eva kağıdı üzerine eklemek istemezseniz, magnetleri önce bir şeffaf poşet içine koyup, renkli kurdele ile bağlayın ve bu şeffaf poşet üzerine zımba ile ekleyin. Bebek mevlütleri ve yenidoğan bebek ziyareti için ideal bir tasarıma sahip olan figür örneklerini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz.

EVA KAĞIDI İLE KELEBEKLİ DUVAR SÜSÜ YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

EVA KAĞIDINDAN KOLAY SÜS YAPIMI

Eva kağıdından kolay süs yapımı başlıklı konum ile sizlere çok basit ve eğlenceli bir süs …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir