EVA KAĞIDINDAN BEBEK MAGNETİ ÖRNEKLERİ

Eva kağıdından bebek magneti örnekleri, son zamanlarda en çok kullanılan el işleridir. Bebek magnetleri, yeni doğan bebek ziyaretlerinde ve bebek mevlüdünde misafirlere hediye olarak dağıtılmaktadır. Siz de kendi ellerinizle hazırladığınız magnetleri misafirlere dağıtmak isterseniz, bu yazımda yer verdiğim örnekleri inceleyebilirsiniz.

Eva Kağıdından Bebek Magneti Modelleri

Kız bebekler için de erkek bebekler için de uygun olan bu magnet fikirleri ile siz de kolayca tasarım yapabilirsiniz. Renkli eva kağıtlarını kullanarak istediğiniz tasarımları kolayca ortaya çıkarabilirsiniz. Oluşturduğunuz tasarımların arkasında kullanılacak mıknatısı kırtasiyelerde bulabilirsiniz. Magnet tasarımlarını hazırladıktan sonra silikon vb. bir yapıştırıcı ile mıknatısları yapıştırabilirsiniz. Hazırladığınız magnetlerin kenarına bebeğinizin isminin yazılı olduğu kağıtları ekleyebilirsiniz. Eğer bu yazı kağıtlarını eva kağıdı üzerine eklemek istemezseniz, magnetleri önce bir şeffaf poşet içine koyup, renkli kurdele ile bağlayın ve bu şeffaf poşet üzerine zımba ile ekleyin. Bebek mevlütleri ve yenidoğan bebek ziyareti için ideal bir tasarıma sahip olan figür örneklerini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz.


EVA KAĞIDI İLE KELEBEKLİ DUVAR SÜSÜ YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir