EVA KAĞIDINDAN HEDİYE KUTUSU HAZIRLAMAK

Eva kağıdından hediye paketi hazırlamak isteyenler için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Daha önce de eva kağıdından yapılan çalışmaları paylaşmıştım. Bu yazımda da yine paylaştığım çalışma sayesinde kısa sürede hediye kutusu hazırlamayı öğreneceksiniz.

Eva kağıdından kutu yapmak veya minyatür sürpriz kutusu yapmak için bu güzel çalışma da ki mantığı öğrenerek sizde kısa sürede renkli hediye kutuları hazırlamayı öğrenebileceksiniz.

Önceki paylaşımları merak ediyorsanız, hemen bu yazımızın altında onların hepsi karşınıza çıkacak. Onları da tek tek incelemelisiniz. Anlatımlı kutu yapmak veya renkli hediye kutusu hazırlamak için paylaştığım bu güzel çalışmayı farklı amaçlarda da kullanabilirsiniz. Adım adım nasıl yapacağınız belirtiliyor.

Kısa sürede nasıl yapacağınızı öğrenip, sizde çok güzel hediye kutuları veya paketleri hazırlayabileceksiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli sürpriz kutusu hazırlama çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eva-kagidindan-hediye-kutusu-hazirlamak

source


FERMUARLI KOLAY CÜZDAN NASIL YAPILIR başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir