EVA KAĞIDINDAN HEDİYE KUTUSU HAZIRLAMAK

Eva kağıdından hediye paketi hazırlamak isteyenler için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Daha önce de eva kağıdından yapılan çalışmaları paylaşmıştım. Bu yazımda da yine paylaştığım çalışma sayesinde kısa sürede hediye kutusu hazırlamayı öğreneceksiniz.

Eva kağıdından kutu yapmak veya minyatür sürpriz kutusu yapmak için bu güzel çalışma da ki mantığı öğrenerek sizde kısa sürede renkli hediye kutuları hazırlamayı öğrenebileceksiniz.

Önceki paylaşımları merak ediyorsanız, hemen bu yazımızın altında onların hepsi karşınıza çıkacak. Onları da tek tek incelemelisiniz. Anlatımlı kutu yapmak veya renkli hediye kutusu hazırlamak için paylaştığım bu güzel çalışmayı farklı amaçlarda da kullanabilirsiniz. Adım adım nasıl yapacağınız belirtiliyor.

Kısa sürede nasıl yapacağınızı öğrenip, sizde çok güzel hediye kutuları veya paketleri hazırlayabileceksiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli sürpriz kutusu hazırlama çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eva-kagidindan-hediye-kutusu-hazirlamak

source

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published.