EVA KAĞIDINDAN KOLAY SÜS YAPIMI

Eva kağıdından kolay süs yapımı başlıklı konum ile sizlere çok basit ve eğlenceli bir süs yapımı çalışmasını anlatacağım. Bu çalışma ile elde edeceğiniz süsleri, dekoratif amaçlı istediğiniz her yerde kullanabilir ya da özel günlerde süsleme için kullanabilirsiniz. Merak eden ve denemek isteyenler için eva kağıdından süs yapımının detaylarını şimdi anlatıyorum.

Eva kağıdından yıldız süs yapmak için aynı kalınlıklarda ve aynı uzunlukta 4 adet eva kağıdı gerekli. Bu kağıtları üst üste koyup birbirine kenetledikten sonra bükerek birbirlerinin üzerinden geçirerek yıldız şekilli süsü hazırlayabilirsiniz. Süsü asmak için kalınca bir ip ve süslemek için büyük boncuklar da kullanabilirsiniz. Örnek çalışmada olduğu gibi sarkan püsküller de yıldız süs için çok hoş bir seçenek.

Eva kağıdından yapılan yıldız süsleri ben çocuk odası kapısı ya da çocuk odası içine çok yakıştırdım. Bu şekilde farklı renklerde ve farklı büyüklüklerde yıldız süs yapıp çocuğunuzun odasını, oda duvarlarını süsleyebilirsiniz. Eğer bebeğiniz varsa bu süslemeler ile ona çok hoş bir beşik süsü hazırlayabilirsiniz.

Eva kağıdından yıldız süs nasıl yapılır sorusunun cevabını verdiğim konumun sonunda sizlerle ilgili resimleri paylaşıyorum. Bu resimleri inceleyerek sizde hoş yıldız süsler yapabilir, bu süsleri dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz.

source 

eva-kağıdından-kolay-süs-yapımı


ÜÇGEN DANTEL MOTİFLERİ ŞEMALI ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir